Skocz do zawartości

Deus warto?


danielw4

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie i po co ciagnac watek i kupowac drogi wykrywacz jak mozna sobie kupic kanarka i smigac lepiej jak V3i i cala reszta dyskusja jest zbedna goscie wykrywacza na oczy nie widzieli poza zdjeciem ale do powiedzenia maja najwiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja Wam powiem tyle, że o dobrych sprzętach pisze się najmniej ponieważ są tak skuteczne, że lepiej nie pisać ;) by zostało więcej dla szczęśliwych posiadaczy tych super sprzętów.

Podsumowując wszystkie Wasze wypowiedzi muszę stwierdzić, że wdaliście się może nieświadomie a może świadomie w grę typu przemądrzałki techniczne" - nie powiem, macie pojęcie ale na pewno nie na tyle by prowadzić takie debaty na otwartym, mało-technicznym forum ;) to jest forum dla prostych ludzi którzy oczekują prostych odpowiedzi... no ale nie mi to osądzać.

Dziwię się tylko, skoro jesteście tak doinformowani" w sprawach technicznych to dlaczego nie połączycie sił i nie stworzycie wykrywacza o takich parametrach i możliwościach który pobije wszystkie dostępne dziś modele.

Może byłoby warto pomyśleć nad czymś nowym... spróbować pokombinować z innymi częstotliwościami, z większą mocą nadawczą, mocą obliczeniową itp. Bo ta technologia dotychczas stosowana staje się coraz to bardziej zawodna, a przede wszystkim przeterminowana. Jedynie to co się usprawnia to dyskryminacja... reszta od kilkudziesięciu lat pozostaje bez zmian.

Na koniec napiszę, że moim skromnym zdaniem nie ma się co sprzeczać czy sprzęt jest dobry czy zły, czy jest wart swojej ceny czy też nie. Jest to taki sam produkt jak inne, jednych na niego stać innych nie - wtedy ci szukają czegoś tańszego twierdząc, że chyba nie jest tej ceny wart... itp. idt.

Oczywiście nie staję po niczyjej stronie... a na temat tego sprzętu mogę napisać tylko tyle, że mi się podoba... na fotkach :)

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktyk, winnice to nie wszystko. To dopiero pierwszy etap. Resztę francuzi pierniczą na potęgę. A że Tobie smakują jakieś gatunki to fajnie, też mam kilka. Tylko wg mnie francuskie wina" nie powinny być utożsamiane z ajlepsze wina". Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zadam ostatnie pytanko czy warto kupić deusa za 5 tyś.zł czy lepiej kupić jakiś inny sprzęt.Dodam że 5tyś to moja górna granica za wykrywkę.
I jeszcze do nerwowych posiadaczy Deusa-nie denerwujcie się na mnie ja po prostu chcę wiedzieć czy dobrze wydam swoje 5 tysiaków i nie chcę mieć puzniej kaca moralnego jak ktośze znajomych będzie miał sprzęt za 3 klocki,który będzie o niebo lepszy od Deusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może napisz co chciałbyś lub masz zamiar szukać?

Moim zdaniem jeśli chcesz, masz zamiar wydać max lub aż 5kzł to lepiej zainwestuj tę kasę w minelaba. Explorer SE lub E-Trac będzie odpowiedni ewentualnie ekonomicznie, a też dobrze możesz w rutusa minimum proxime.

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Francji, to alkoholicy którzy nie potrafią sie obejść bez gazowania tych swoich KOSMETYKÓW i cienkich winiaczy , brudasy na potęge w domach mają tak że szok syf i nieład.



A co do tego czy warto za Deusa dać 5 tyś.
jak kupisz to sie przekonasz ,jeden powie ci ze warto bo go ma a inny powie ci ze nie warto bo jak go miał to i tak mało co znalazł. Wienc wybór nalezy do ciebie.
jak masz miejsce to i ALL-em nadziobiesz moniaczków a jak miejsca nie masz to i Deus i inny super sprzęt nie znajdzie nic.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Maxim026 odpowiem Tobie krótko: nie osądzaj kogoś po sobie.

Dla równowagi muszę napisać, że Francja to wspaniały kraj, z dobrym winem, wykwintną kuchnią a Francuzi, który miałem okazję poznać byli zazwyczaj bardzo sympatycznymi ludźmi.

XII po prostu rozmawiamy – do tego służy przecież forum. W mojej ocenie nikt tutaj nie porusza zawiłych technicznych tematów – poruszane są tylko aspekty techniczne niezbędne dla pewnych wyjaśnień Byłoby jednak tak gdybyśmy rozpisywali się na temat takich czy innych właściwości wzmacniacza niskoszumnego bądź też omawiali szczegóły procedury zastanawiając się czy została zachowana atomowość kodu...;)

Po drugie, weź sobie do ręki instrukcje Whitesa do VX3. Zobacz ile oni w niej umieścili informacji technicznych. W mojej i ich ocenie ważne jest żeby świadomy użytkownik wykrywacza wiedział co w jego wykrywaczu „piszczy”. Weź sobie więc instrukcję do VX3 i przekonaj się, że jest to odpowiedź na Twoje postawione pytania i jest to także klucz do rozwiązania niejednej zagadki...;)

Dalej jest tak, że MY po prostu interesujemy się sprawami technicznymi. Prawdopodobnie każdy z nas dziobie sobie w tej chwili taki czy inny wykrywacz i sam decyduję kiedy ujrzy światło dzienne. Proponuję trochę poczekać, na pewno podyskutujemy sobie jeszcze na temat nowych polskich wykrywaczy w odpowiednim momencie i chwili.

Wątek jest wszak o DEUS.

Pozdrawiam
Taktyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Taktyk :) wszystko się zgadza... brakuje jeszcze schematów i propozycji koncepcyjnych w formie projektów blokowych kodu ;)

Wracając do tematu... Deus to ładny sprzęt ... :) ale czy dobry - nie wiem... jedno jest pewne - wbudowane akumulatory w każdym elemencie troszkę go u mnie dyskwalifikują. Pomijając wagę cewki w której to jest zaszyta całą elektronika + aku. Ciekaw jestem jak z funkcjonalnością. Na tę chwilę Deusa mogę ocenić jako super futurystyczny gadżet. Nawet gdybym posiadał takowy sprzęt moja opinia mogłaby być nieprecyzyjna chociażby z powodu marnej jego znajomości. Jedno jest pewne - jeśli ktoś się przyzwyczai do dużej ilości sygnałów to potem ciężko z tonami pojedynczymi lub mało różniącymi się. Moim zdaniem sprzęty które emitują więcej różnorodnych sygnałów wg właściwości znaleziska są bardziej precyzyjne jeśli chodzi o samoocenę :) bez spoglądania na zbędny wyświetlacz ;)

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga do Pana Jacho Deus sie gnie wiecej na małej cewce nic Ace na Nel Tornado 12x13 jesli chodzi o monete daje filmik na 1 gr Deus widzi go spokojnie z 30 cm na cewce 9 a na tym filmi widac wyraznie ze Nel na 26 nie daja ladnego sygnalu jak ktos chce nagram mu filmik wieczorem.

http://www.youtube.com/watch?v=x1MvftY8PeM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. takie testy można sobie głęboko w ... wsadzić :) za przeproszenie i z całym szacunkiem do twórcy - chłopak się postarał. Takie testy nie są w żadnym wypadku adekwatne do rzeczywistości w ziemi - proponuję się nie sugerować takimi testami - jest to zły wyznacznik skuteczności. A swoją drogą porównywanie ace do deusa to nieporozumienie totalne - chociażby z prostego powodu - nie ta półka cenowa. :)

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielw co do łusek od Tokariewa to są to jedne z najbardziej nierodnorodnych łusek, bardzo różniące się grubością ścianek i rodzaju stopu w zależności od okresu kiedy były wprodukowane czy przed wojną czy przed jej końcem oraz od producenta. Nawiasem mówiąc to w ziemi polskiej jest wiele, wiele ton i to głównie nie łusek a niewystrzelonych naboi. Te łuski lub naboje skaczą po dużym zakresie skali każdego wykrywacza z ID i nie inaczej jest w przypadku Deusa. Ponadto Deus ma ciekawą właściwość sygnalizowania łusek jak ja to nazywam podkręconym sygnałem, co umożliwia łatwą identyfikację łusek Mauser i Mosin na polach walki.
Twoje ustawienie nie było najlepsze, fabryczne ustawienie czułości na 90 nadaje się tylko na wstępnym etapie nauki. Wykrywacz należy sporo podkręcić aby pokazał cały potencjał, ja używam najczęściej 99, ale to ekstremum, spróbuj 97 lub 98 w GMP, TX na 3, grunt manualnie na 88 lub 89, dyskryminację np. 15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem!!!
Wiedziałem że Deus ma jednak jakieś ponadprzeciętne, żeby nie powiedzieć nadprzyrodzone możliwości zawarte w wybitnym swoim oprogramowaniu - sygnalizuje łuski specjalnym sygnałem! Pewnie to tylko przeoczenie, ale nic straconego - w wersji 3 softu na ekranie pojawi się obok podkowy ikona w postaci naboju o zaczernieniu proporcjonalnym do grubości ścianki.

Pozostaje podkulić ogon, klęknąć, ucałować pył jaki spadł z butów właścicielowi Deusa który przechodził miesiąc temu i dać sobie spokój z wymyślaniem wykrywaczy. Bo z czym do ludzi...
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielw, kupując dowolny sprzęt za >3000zł żaden nie będzie zdecydowanie lepszy ani zdecydowanie gorszy.
To co wybrać to moim zdaniem zależy przede wszystkim od preferencji.
Chcesz nie wydać za wiele a mieć górna półkę zasięgową, to na monetki bierz f75 a na wszystko" XLT.
Lubisz sprzęt nowoczesny i lubisz szukać powoli i dokładnie - bierz wysokiego Minelaba.
Chcesz mieć sprzęt o potencjalnie największych możliwościach ale zdecydowanie nie dla przeciętnego półidioty - bierz V3
V3 przerasta, ale chcesz być na topie i gotów jesteś zapłacić za to pańszczyznę - bierz Deusa.
Preferujesz proste rozwiązania i wygodę - bierz X-terrę
Jesteś gotów dla niższej ceny powalczyć z pilnikiem, klejem, dodatkowymi śrubkami bo jakość wykonania nie jest dla Ciebie priorytetem - bierz Rutusa.
Zupełnie nie ogarniasz techniki i jesteś w stanie wiele poświęcić, żeby tylko nie trzeba było myśleć - bierz Tesoro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pozostaje podkulić ogon, klęknąć, ucałować pył jaki spadł z butów właścicielowi Deusa który przechodził miesiąc temu i dać sobie spokój z wymyślaniem ...
- PRAWDA - ...dać sobie spokój z wymyślaniem ...


Pozostaje podkulić ogon, klęknąć, ucałować pył jaki spadł z butów właścicielowi Deusa który przechodził miesiąc temu i dać sobie spokój z wymyślaniem wykrywaczy. Bo z czym do ludzi...

Póki co - TO DO LUDZI - JAK ZWYKLE - Z NICZYM...

bo:
- CZEGO TO JA NIE ZROBIŁEM
- CZEGO TO JA NIE ZROBIĘ

jeszcze nie przełożyło się na COKOLWIEK DO LUDZI...

WIELOLETNIE ustawianie się na pozycji TWÓRCY,
tworzenie sądów twierdzących z tej pozycji, - bez EGZAMINU praktycznego - serii wdrożonej i ustawionej w dystrybucji - z warunkami obsługi serwisu i pomocy (...niezły dowcip już popełniłeś) - dyskredytuje wagę części Twoich wypowiedzi.

-----------------
Póki co występujesz w klasie - Twórcy Najlepszego Wykrywacza - w Realnej Cenie - Który Nigdy Jeszcze Nie Wystąpił Na Rynku...
TNWwRC-KNJNWNR

w celu poprawy sytuacji polecam
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6T0hzPwwkoU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może trochę... :)

Kopijnik, masz rację. A nawet trochę na wyrost napisałeś że Najlepszego". Pozostaje podziękować za wiarę :)

Jednakże co do tego jak zwykle z niczym" nie mogę się zdobyć, ponieważ tysiące LUDZI używa moich urządzeń i nie mają problemów z obsługą, awaryjnością a co za tym idzie z serwisem w zasadzie żadnych. Czego kolegom po fachu oraz DILEROM serdecznie życzę z okazji zbliżający się Świąt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy ziemne to inna bajka przeciętny wykrywacz ze sredniej półki na ukraińskiej cewce wykryje 1 gr współczesny na 25 cm . Cena nie jest wyznacznikiem niczego

http://www.youtube.com/watch?v=jwoCLcYxcqQ
http://www.youtube.com/watch?v=TBXtbvYfJe4&list=LLJ7JkE9yewTDMbN9eYGflDw&feature=mh_lolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie