Skocz do zawartości

Deus warto?


danielw4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam nic do Grzesia ba nawet go lubie ale jak tylko wejdzie w dyskusje robi sie inny temat a skoro temat jest inny to moze ja zapytam na jakim etapie jest twój wykrywacz Grzesiu i nie zbywaj mnie pokretnymi odpowiedziami tylko wal smialo na czym stoisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.Dzisiaj robiłem test ze znajomym na ładnym kolorowym sygnale i powiem szczerze,że Deus trochę mnie zaskoczył negatywnie.
Kolega chodził z garrettem At pro a ja z Deusem sprawdzałem po nim sygnały.I np.łuska od TT w At pro była lepiej (stabilniej) sygnalizowana i głębiej łapana niż Deusem a do tego Deus dawał z początku sygnał ze zgrzytem czyli taki jak zazwyczaj omijam i dopiero po odgarnięciu butem pierwszej warstwy sygnał zrobił się stabilny.
Dodam,że testy robiłem na dwoch programach,zmniejszałem i zwiększałem czułość oraz ustawiałem ground balans.
Możecie poradzić O Co Kaman?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie drodzy koledzy gadu gadu....o szczegółach...o teorii, a slawgo dziś całe przedpołudnie chodził po polu z deusem w ręku. Kopara mi opadała częściej niż się spodziewałem. Rewelacja....to najlepsze słowo do określenia tego sprzętu. Specjalnie się wybrałem na przeczesane wcześniej pole. Efekty..... żebym sam tego pola nie robił to pomyślałbym że cnotliwe, a ja tam byłem już trzy razy. Boratynkę wyjąłem z 1,5 sztychu szpadla .....podobnie półkopiejkówkę. Efekt 12 małych monet....4 guziczki....jedna odznaka....15 plomb...krzyżyk prawosławny sporo złomu. Dużych monet nie znalazłem ...widocznie wyczesałem je wcześniej. Jutro rano znowu się wybieram....już nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty slawgo zachwalasz Deusa bo pewnie go nabyłeś a ja najpierw miałem okazję potestować go trzy tygodnie i powiem szczerze,że przestałem na niego chorować.
Jak dla mnie nie ma w nim żadnej rewelacji oprócz braku przewodów co też jest czasami minusem tego wykrywacza ponieważ doładowywanie nie do końca wyczerpanego akumulatorka(jaki by nie był)skraca jego żywotność.
Więc teraz zostało mi zwrócić Deusa koledze,powiedzieć mu jaką to ma porządną maszynę,zaśmiać się pod nosem,że wydał 5400Pln i zacząć szukać sobie innej maszyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sygnał ze zgrzytem dawał pewno temu ze przedmiot byl bardzo blisko cewki najlepiej zobacz z boku na wyswietlaczu na jak przedmio daleko znajduje sie od cewki i na id bo kolego ja przed Deusem mialem Gareta i nie bede tu pisal zreszta ja nie namawiam cie do Deusa nie masz racji albo nie potrafisz ustawic go zakładam sie ze Deus na tej malej cewce ma wiekszy zasieg niz Gartet na 11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pacian jak coś piszesz to rób to wyraznie.Ja nie twierdzę że At pro ma lepsze zasięgi chodz w tym przypadku tak to wyglądało a przedmiot był na głębokości ok.15 cm
Co do ustawień-Nie rób ze mnie idioty bo nim nie jestem a sprzęt o którym mowa nie jest pierwszym jaki używałem,więc twierdzenie,że nie potrafię go ustawić jest nie na miejscu.
Deus zachowywał się tak nie pierwszy raz więc pewnie sporo ciekawych sygnałów ominąłem i to na programach które są w nim na stałe bez mojej ingerencji i kombinacji w nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz na jakim programie chodziles a jak na swoim to napisz ustawienia bo ja osobiscie w swoim z takim sygnałem jak ty podajesz i to jeszcze na 15 cm sie nie spotkalem cos musi byc nie tak i jak masz go teraz w domu zrob test na tym programie na monetke 5 gr z ilu ci jak widzia a z ilu pojawia sie na wyswietlaczu ID.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powietrzu tego problemu nie ma wszystko chodzi cacy,problem zaczyna się w glebie.
Chodziłem na deus fast i na gp max czy jakoś tak.Balans gruntu ustawiony seryjnie,ale próbowałem też na tracking.
Niestety nie mogę teraz go sprawdzić ponieważ tyram w pracy.
Jeszcze jedno pytanko.Czy wam teżsię wzbudza(wydaje fałszywe sygnały) na czułości ustawionej na 90?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi chodzi stabilnie na 95 co do programu deust fast nie jest gleboki i potwierdzam to co napisalem nie masz pojecia o ustawieniu tego wykrywacza jak ty po dwoch programach juz wiesz wszystko jestes lepszy od kolegi Grzesia ale nie martw sie Garet jest mega prosty.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacian a tak jak byś koledze danielw4 podesłał swoje ustawienia nich kolega danielw4 sprawdzi jeśli mu na 90 chodzi nie stabilnie i niech to potwierdzi czy deus na 95 i wyżej będzie stabilny i nie będzie łapał fałszywych sygnałów z chęcią bym zobaczył co z tego by wyszło bo sam piszesz że danielw4 nie ma pojęcia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może tkwić w sprzęcie a nie w moich ustawieniach,bo chyba nie muszę ci tłumaczyć,że każdy wykrywacz ma prawo mieć jakąś wade lub może się popsuć DLATEGO pytam bo nie jestem laikiem jeżeli chodz o wykrywacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zajdzie taka potrzeba to osobiście mogę wrzucić filmik na you tube.A dzwięki wydaje nawet jak cewka jest w powietrzu i wiem,że wykrywacze się wzbudzają gdy mają ustawioną maksymalną czułość dlatego pytam się użytkowników czy też tak mająbo niestety drugiego Deusa nie posiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dawac jak gosc jest sceptycznie nastawiony do wykrywacza zreszta ty tez niech kupi sobie sprzet co po wlaczeniu bedzie dzialal na 100%.Ja mu polecam E-track lub V3i albo F75 LTD zagra mu wszystkie melodie swiata zreszta co tu dyskutowac jak Grzesiowi przez Deusa nawet Francuskie wino obrzydło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem z uwaga i wyczytałem jak to sie bedziesz z boku z kogos podsmiechiwal ze wywalil tyle kasy, nie ma wykrywacza ktory bedzie golił fanty cza sie go nauczyc ja powiem ze Garetem wyciagalem wiecej fantow bo nie bylo ID i kopalem kazdy sygnał na kolor a tu sie zrobiłem wygodny i kopie co mi lepiej pokazuje a nie zawsze mozna sie tym sugerowac tak jest w kazdym sprzecie no prawie kazdym bo Grzesia XLT to sie nie ma prawa mylnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacho co Ty za farmazony wypisujesz o tym winie, byłeś kiedyś w jakiejś winnicy we Francji?

Francuzie wina są bardzo dobre, ja uwielbiam szczególnie szczepy Syrah i Mourvedre - na równi stawiam je z Hiszpańskimi winami z dorzecza Duero i Portugalskimi z regionu Algarve i Alantejo...;)

T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie