Skocz do zawartości

Tak sie bawi...


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że utożsamia się moją osobę z całością Grupy" no niestety, jak jesteś członkiem jakiegoś stowarzyszenia to będą cię z nim, jak i ich z tobą utożsamiać. A ten cytat dowodzi też tego, iż wstydzisz się części grupy - więc ja pytam, dlaczego jesteś z nimi. Ja należę do normalnej GRH (lata'43-'45) i nie muszę się tego wstydzić, bo nikomu z nich nawet po pijaku nie przyszło by do głowy np. podpalić bunkier.

A niestety polska pseud-internetowa ynteligencja" jak nazywasz kol. visa ma w tym wypadku rację.

Popieram kolegów: Vis1939, krecik wz. 65, karabin, sonicsquad i innych podzielających nasze zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak już powiedziałem nie zabieram głosu na temat samego faktu podpalenia schronu, odpisałem tutaj ze względu na czepienie się mojej osoby oraz na wzięcie mnie na celownik.
Osobiście nie atakowałem nigdy wcześniej żadnego z użytkowników tego forum, więc nie spodziewałem się ciosów poniżej pasa w tak podłym stylu.
Tutaj mam żal głównie do Panów Visa i Krecika.
Za zamysł (lub za brak pomyślunku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie brał na celownik ... sam się wystawiłeś.
Bardzo mądrze zapytał kol. Ktos451 - wstydzisz się uczestnictwa w tym cyrku ?
Chyba nie
A nie pomyślałeś o tym kiedy jakiś szaleniec - samozwańczy półkownik - nadawał Ci szlify oficerskie ?!!
Takich jaj nawet w Afryce nie ma ... panie poruczniku.

kpr. krecik ( tylko kapral - ale z papierami... )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czy się wstydzę, czy nie to chyba logika wskazuje ;)
Jak można zauważyć na zdj , których pewnie jeszcze niema na str żorskiej gr. nie noszę już ani stopnia ani naszywki grupowej. Proszę zauważyć , że z czasem mój entuzjazm do stopni, zlotów itp się wypalił, co na blogu widać .
A co do wystawiania się..
To zauważ ile czasu ten blog istnieje..
I że jakoś nie podsyłałem wam tutaj linka do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Myrol - dostałeś rykoszetem...
Tzw. logika " nakazywała by wywalenie durnych zdjęć z Twojego blogu.
Jeśli chcesz oczywiście być sobą.
Jak znam życie dla Półkownika nadchodzą cięższe czasy...

Kto sieje wiatr - ten zbiera burze... "
Półkownik póki co zasiał głupotę , co zbierze - zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie śmiech bierze człowieka jak widzi wypociny członków żgo
bo inaczej jak członkowie"nie da się nazwać
stopnie?szarże?
przecież tego nie da się wyobrazić jak taka grupa może działać
myrol,naprawdę czytając twoje wypociny na blogu,przeglądając zdjęcia człowiek myśli że znalazł skuteczny lek na zaparcia i wymioty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie zwyrol,uczestnicząc aktywnie w działaniach popełnianych przez ŻGO stałeś się jej częścią,jesteś trybikiem durnoty która po skumulowaniu się w jednym miejscu reszty uczestników(trybików) tworzy żenadę pełną gębą.
Jako,że blog jest zbiorem żalów i frustracji życiowych autora nie sposób było go wykorzystać do innych celów niż zdeptanie autora.Jego fragmenty zostały przytoczone jako świetny profil psychologiczny bojców ŻGO.Jest w nim taki chaos,że szkoda gadać o kontekście,zresztą jest dokładnie zaznaczone wraz z linkiem skąd pochodzą cytaty - można po paru głębszych spróbować poszukać sensu...

Na żadne spotkania w 4 oczy z takimi typami nie mam ochoty,choć nie wątpię,że argumenty masz ciężkie niczym plastikowy kałach na tylnym siedzeniu,tudzież poezyja na blogu.Siebie nie ujawnię - szaleńczo boje się zemsty półkownika i jego die Teufelsbrigade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę rozmieszczenie klawiszy na klawiaturze , rozumiem, że celowo waszmość przekręciłeś moją ksywkę.
Albo i masz niezły rozrzut przy pisaniu...

Co do moich wypocin" na blogu, to cóż, kontekst istnieje, a w szczególności w pojedynczych notkach, zaś ów pseudo-profil psychologiczny waść możesz sobie w kieszeń wsadzić.
Bo akurat co jak co, ale moje życie prywatne tak ma się do całości grupy jak to, że np byłbyś żydem, ale działał w GRH jako żołnierz waffen SS...

A tak przy okazji , zarejestrowałem się na tymże forum, żeby jak przyjdzie potrzeba zidentyfikować jakieś leśne znalezisko, a że jak na razie sobie sam z tym świetnie radzę, to i nie zakładałem wątków.

Ale cóż, widzę, że deptanie kogoś* , kto wygląda na poszkodowanego życiem** jest tutaj dobrą zabawą i świetnie oddaje twój charakter...
Ponownie przypominam że osobiste docinki, a sprawa ogólna to 2 różne rzeczy.


* //A mianowicie mnie//
** //Tylko wygląda-> na blogu piszę gdy mi źle, bądź jak mi się przypomni żeby coś skrobnąć więc nie ma tam za dużo pozytywnych notek//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myrol,zwyrol czy jak Ci tam członku żgo
nie sądzisz że osoba w Twoim wieku(22lata)pisząca takie bzdury na blogu wydaje się nie być normalna?
Zamiast pisać na blogujak Ci źle"może czas zacząć to leczyć?

Wybacz,ale nie znam osoby która publicznie by przyznała że jej nie staje..
O pewnych rzeczach się nie pisze publicznie,chyba że chcesz wzbudzić tanią sensacje..
Więc wzbudziłeś i nie płacz że Ci źle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYROL - Azotan metylu , CH3ONO2 – organiczny związek chemiczny z grupy nitroestrów, pochodna metanolu. Stosowany jako kruszący materiał wybuchowy.
Jest bezbarwną, lotną (lotność porównywalna do acetonu) i bardzo ruchliwą cieczą (lepkość mniejsza niż wody) o zapachu zbliżonym do octanu metylu. Opary myrolu są skrajnie łatwopalne i silnie wybuchowe, dlatego też nie znalazł praktycznego zastosowania.
I teraz najlepsze :)
Wdychanie par myrolu oraz kontakt cieczy ze skórą powoduje szybki spadek ciśnienia krwi oraz dotkliwy ból głowy, szybko przemijający po ustaniu narażenia.
Może to wyjaśnienie tego problemu z męskością?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Azotan_metylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie