Skocz do zawartości

Tak sie bawi...


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

myrol kto depta, jest deptany w ramach pokuty..

jesteście ŻGO to zbieracie po tyłku wszyscy razem, macie z kimś problemy to wydalcie, ale jeżeli Wam z tym dobrze świetnie to macie za swoje.

Dla mnie możecie sobie nawet hełmy podpalać, ale wara od zabytków architektury i proszę, zdejmijcie przy tym polskie godło z czapek bo to coś więcej niż tylko kawałek materiału..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ktoś już przywołał słowa Piłsudskiego, teraz pasują jak ulał, a mianowicie:

Naród wspaniały tylko ludzie Qrwy"

Zawsze i wszędzie trafią się jakieś czarne (nie owce) a barany, i trzeba się z tym pogodzić czytaj. pacyfikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze- ja mam wrażenie faktycznie jakiejś dewiacji. Modne aktualnie jest swingowanie (czyt. wszelkie sex party) a tu [powtarzam, że to moje zdanie] widzę fotki przypominające jakieś sex militarne party.
Dla mnie?
1. Żenada
2.iGnorancja
3. Obraza orzełka z beretu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
http://zorskagrupaoperacyjna.pl/forum/topic/30.html

półkowniku ja mam 2 nerki, jedną moge otwarcie przekazać dla ŻGO, druga będzie mi potrzebna.
A swoją drogą, nie myśleliście nad zmianą nazwy na ŻKG??
Żorska Grupa Kabaretowa
Pozdrawiam oschle:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Panie woytas niestety poruszyłeś Pan kwestię która nurtuje mnie od dłuższego czasu. Jak wskazują powyższe komentarze, oraz stosunek większości GRH ze Śląska, ŻGO nie jest zbyt lubianą" grupą. Mimo to na Bitwie Wyrskiej pojawiają się co roku i jak widać na ich forum świetnie się bawią w typowy dla siebie sposób. Co jest powodem że mimo kryptoreklamy ruchu GRH jaki tworzy ten zabawny harem to jeden z organizatorów zastanawia się nad niewpuszczeniem" ŻGO na rekonstrukcję.
Ja niestety obawia się o swoje zdrowie. Jak widać leczyć się tego nie da, a nie wiadomo czy to nie zaraźliwe jest.
Z drugiej strony zastanawiające jest że mimo wielu lat, oraz wielu wątków, tematów i dyskusji nie znalazła się w niemałych Żorach ani jedna osoba którą zaopiekowała by się schronem pod kontem formalnym i tym samym uchroniła by go przed harcami miłośników Roberta Burneiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie