Skocz do zawartości

Tak sie bawi...


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

peterpan,uważam że wyolbrzymiasz
Wejście do obory czy wyjazd na ryby z flagą państwową na ramieniu nie jest objawem patriotyzmu"
A musi być?
O kij od szczotki na którym sporo osób wywiesza flagę w dniu święta państwowego także się przyczepisz?
daj spokój,

kol.beaviso już napisał co najważniejsze
A może w ogóle nie na tym ten patriotyzm polega, nie na ciuchach z demobilu, tylko na sposobie myślenia i postępowania"
Choć z germańskiego demobilu odprułem flagówki z wielką satysfakcją ale to że ktoś nosi na ramieniu biało-czerwoną to jego prywatna sprawa,tak samo czy nosi moherowy beret,
ważniejsze co jest pod nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak dla mnie ten Rambo w przypływie samczego pędu chcąc zaimponować tym paniom powinien podpalić swoje gnizado, które wiadomo gdzie się znajduje oraz pobawic sie zupełnie inną, że sie tak wyraże lufą, a nie pajacować przed polskim kawałkiem historii dewastując go i fotografując się do tego dla zabawy.

Poza tym chodzenie na co dzień w elementach umundurownia np w samych spodniach na grzyby, w pole itp, gdzie nie zawsze ktos celowo używa np flagi, której po prostu nie chciało mu się odpruć należy odróżnić od celowych przebieranek i epatowania polskim orłem na berecie i bieganiem w mundurze wraz z dystynkcjami oraz tytułowaniem się dla nie wiem jakiego szpanu i lansu jakiego się ci tutaj z Żor dopuszczają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jest przykro, bardzo przykro gdy widzę to na naszym stanowisku bojowym, jest mi strasznie żal tego co się wyrabia. Głupota, głupotą... każdego schronu, czy stanowiska bojowego nie da się wyeksponować ale dlaczego nie mamy szacunku ?. Nawet jeżeli będzie to Niemiecki unkier" to jest to prawdziwy zabytek, zabytek który różni się od siebie, nawet jeżeli są to popularne pozycje, to różnią się chociażby od faz wojny. Pomyśleć jeszcze że otwarty ogień został zapruszony w lesie.. .

A tam marginalnie, czy ten bunkier brał czynnie udział w 39' ?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peterpan,
do mnie się kiedyś doczepił oszołom, który stwierdził, że mając te flagi na kapocie hańbię mundur żołnierza polskiego.
Siedziałem sobie spokojnie na stanowisku kolegi na giełdzie staroci.
Ja mu powiedziałem,że mundur polski został już dostatecznie zhańbiony w Czechosłowacji, w Iraku i w Afganistanie,
gdzie był i jest mundurem najeźdźcy.

Twierdzisz,że: za te symbole umierały tysiące"
więc powiedz mi patriotyczny mądralo za jakie symbole umierają i stają się kalekami nasi chłopcy w Iraku i Afganistanie? a wolnośc naszą i waszą"?????? osieracają polskie dzieci za 40-letnie samoloty, których nie opłaca się złomowac? za wizy?, które i tak jeszcze długo pozostaną.....
Zastanów się proszę i odpowiedz coś mądrego, bez wyświechtanych i ogólnie znanych sloganów gazetowych, bo od nich mi sie już ... chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za symbole się nie umiera. Umiera się za niepodległość, za kraj, za rodzinę.
A jeśli jakiś wędkarz ma moro z flagą to niech ją nosi. Jest Polakiem a moro świetnie wtapia go w otoczenie. W czym problem? Przecież na niego nie sika i nie używa do zmywania podłogi. Wg mnie troszkę przesadzasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulamin Żorskiego cyrku:

-Bezwzględne wykonywanie poleceń przełożonego - wyższego stopniem.
-Nieuzasadnione kwestionowanie poleceń wyższego stopniem.

Tak że prawo do samic w stadzie ma bezwzględnie samiec alfa,ty mógłbyś panną co najwyżej onuce wymieniać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem że laseczki są zajebiste :)) bzykał bym każda z osobna albo wszystkie naraz :)) i tak jak i wam zadrośc pupke ściska. Jak zwykle jak czytam niektóre górnolotne frazesy to na przemian sie tarzam ze smiechy i wymiotuje ne te bzdety o patriotyzmie, traktorzystach, i prokuratorach. I co panowie z tym zrobicie oprócz wypisywania tych wszystkich pierdół o przepisach itp ? ja mysle że wielkie G :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie