Skocz do zawartości

Zima a poszukiwania


karabin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 338
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja tam nie wiem co złego widzicie we wklejaniu swoich facjat na forum :)
Przecież zakrywanie przed niczym nie chroni,że niby ktoś Cię na ulicy rozpozna?Albo po zdjęciu twarzy znajdą Cię smutni panowie?
Jak mają znaleźć to znajdą bez problemu, chociażby po IP komputera. A zdjęcie z facjatą na forum ani nie polepsza ani nie pogarsza sytuacji :)
Nie rozumiem tej paranoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaskoczyłeś mnie kolego swoją wypowiedzią, jak Cię znam tak wiedziałem że będziesz tego pragnął :)
Nie widzę nic złego co nie oznacza że będę swoją facjatę rozpowszechniał. Ma ktoś gest, chce się pochwalić jak wygląda, nie ma problemu, jego sprawa.
Ja nie zamierzam.
Zresztą, to nie jest forum randkowe czy portal społecznościowy :)
P.S
Jak już ktoś tak bardzo ciekaw to zapraszam do tematu poszukiwań sztandaru, tam widnieje i jakoś nie płaczę i się nie zamazuje :)
P.S 2
Proszę o niewstawianie zdjęć z moim wizerunkiem,bez mojej zgody(ale to tylko uwaga do kolegi Hebdy :))
<pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj biegałem. Jakiegoś farta na widelce miałem. 2 srebrne,jeden plater + widelec z napisem U.S.,ten był w innym miejscu. Ciekawe czy z epoki czy demobil? Do tego znalazłem jakiś pojemnik alu i różne inne badziewia nieepokowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też uderzam w niedzielę do lasu, jutro normalnie zaczynam szykować już sprzęt, moro, zimowe kamo, buciory:) hehe nie moge się doczekać mam nadzieje że w odwilży zejdzie trochę śniegu jak na razie zaczęło padać i jest +2:)


pozdro:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie