Skocz do zawartości

Zima a poszukiwania


karabin

Rekomendowane odpowiedzi

Maku,zwykłą polską saperkę wojskową kup z demobilu,są tanie i dobre. W sklepach internetowych popatrz.Dobrze naostrzona działa cuda. Żeby ją złamać to chyba Pudzian musiałby kopać.
Zdrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 338
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zgadza się,musi nieco obeschnąć. Jechałem dziś na rekonesans po terenie i stwierdziłem że o motoryzacji można zapomnieć.W lesie jest ok,na polach błoto o polnych drogach nie wspomnę.
Zdrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w terenie, mimo złej pogody. Szukałem w lesie w miejscówce gdzie byłem już z 5 razy. Wykopałem trochę drobnicy :) Opracowywanie nowych technik poszukiwawczych daje efekt. W lesie spokojnie, ale co do pól zgodzę się, wpadłem po pas na jednych z nich ;) Okres dobry na lasy bo tam gdzie były gęste zarośla jest płasko.

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie już śniegu nie ma prawie w ogóle (i niech tak pozostanie). W teren śmiało można wyjść, jest akurat odwilż więc jest dosyć ciepło. Mam zamiar niedługo skoczyć na okoliczne pola. Fakt, trochę wody się nazbierało na co niektórych, ale wolę wodę niż śnieg i mróz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś wyglądała zima - 12 lutego A.D.2011 r. - w rejonie Zgorzelca. Panowie, coś wspaniałego. Ja, mój piesek, słoneczny las (rejon penetracji - stanowiska niemieckie), cisza przerywana od czasu do czasu delikatnym piiii i tak do wieczora. Aż żal było wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie