Skocz do zawartości

Allegro Great Hits vol.25


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Fajny mundur i patki :) Gość ma jeszcze chyba ze 3 w różnych stopniach-pewnie szybko awansował. Trochę się na początku wstydzi bo się zamaskował ale potem luuuzik :) zobaczciehttp://allegro.pl/mundur-podporucznika-ss-toten-kopf-jak-orginal-i1370745667.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja jak aukcja, pozwolę sobie dać odnośnik jak i skopiować tekst dla potomnych (aukcja po czasie ląduje w archiwum i z linka można sobie strzelić.)
MP 28 BERGMANN
witaj--wystawiam replike mniej znanego pistoletu maszynowego-MP 28 BERGMANN --znawcy tematu wiedzą co to za cudo---kupiłem kilka lat temu do kompletu,ale jakoś zapał do biegania po zlotach mi mija,chyba sie starzeje-zresztą córka już dawno wytrzasła swojego mosina ,a żona woli NA WSPÓLNEJ -całkowita replika-oksydowana na całości-można oddać tzw suchy strzał-magazynek w komplecie-gratis dodaje skorupke F-1 i miny POMZ oraz replike M-24 -posiada typowe otarcie zlotowe,po ataku na czołgi,transportery opancerzone no i po bitwie wręcz z ruskimi na kolbie widać odcisk zębów jakiegoś wani--poza tym sprzęt fajny jeszcze niejednego kamaraden zadowoli--cena jaka mnie zadowoli jest widoczna--- -no chyba że ktoś chce dać więcej to obiecuje,że pozostałą kwote przekaże dla głodujących na czarnym lądzie--polecam bo warto ? tatusiu to doskonały prezent dla Twojego dziecka,pod choinke jak znalazł--zacznij oswajać małego,a zobaczysz na jakiego twardziela wyrośnie!!! masz pytania?kontakt ze mną na stronie O MNIE -- P.S. pobranie odpada,a do 100km dowioze osobiście po ugadaniu sie :)"
http://moto.allegro.pl/mp-28-bergmann-i1374623144.html
pozdrawiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie