Jump to content

groszek37

Forum members
 • Content Count

  1080
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, kanister posiada przedziałkę z cyferkami (litrami) Czy ktoś coś więcej o nim by powiedział? Jakie lata? wojskowy czy cywilny? + jakiekolwiek wiadome info o nim? Z góry dziękuję i pozdrawiam
 2. Witam, kojarzy mi się to z termosem... czy ktoś mógłby pomóc w identyfikacji?
 3. Witam, czy ktoś z szanownych kolegów jest w stanie stwierdzić, od jakiego motocykla pochodzi ten bak?
 4. Witam, czy ktoś potrafiłby zidentyfikowac ten mosiężny kanister? pojemność 7-10 l na moje oko
 5. no właśnie on ma około 25% oryginalnej oksydy i mi jej trochę szkoda. a co myślicie żeby przejechać go malutką szczotką metalową na Dremelu?
 6. Kolego, mam tego świadomość, problem w tym, że te punce nie są wybijane niesamowicie jak mocno i nawet powierzchowna rdza powoduje że niczego nie widać. Planuje go oczyścić żeby dobrać się do tych sygnatur, ale nie mam pomysłu jak to zrobić bezinwazyjnie a niestety w dziale konserwacji zero odpowiedzi:
 7. Witam, chciałbym coś zrobić z tym kluczem, aby ukazał sie Waffenamt, jednocześnie nie zabijając zachowanych fragmentów oksydy. Więc elektroliza odpada, mechaniczne czyszczenie tym bardziej. Ma ktoś jakiś pomysł jak się dobrać do tych waffenamtów? Póki co klucz tylko umyty wodą z mydłem.
 8. Aaa, no i te nity, nie wyglądają zbyt obiecująco. Kup oryginały albo ładne kopie
 9. Ja bym się cieszył z tego co jest i zostawił. Fant i tak w świetnym stanie, gratulacje.
 10. Kolego, a Niemcy malowali je czarną farbą? no i czy byłbyś w stanie rozszyfrować producenta??
 11. Witam, proszę o identyfikację tej menażki. Aluminium, resztki czarnej farby. Sygnatura bardzo nieczytelna ale chyba WAU 40. U jest kwadratowe jak na załączonym obrazku. Sądząc po cyrylicy to menażka rosyjska/radziecka. Interesuje mnie czy to 40 to rzeczywiście rok i czy pochodzi z WWII, bo 4 jest bardzo nieczytelnie wybite. Może po kształcie, modelu menażki da się określić w jakich latach była produkowana i to rozwieje wątpliwości. I jeżeli cokolwiek więcej wiadomo o tym modelu, to prosiłbym o każde info. z góry dziękuję i pozdrawiam
 12. Witam, kupiłem na złomie taki oto klucz, gdyż przypominał mi klucz od MG. Czy znawcy mogliby potwierdzić, że to rzeczywiście klucz do MG? czy tylko coś podobnego?
 13. No właśnie też mi się z tym skojarzyło, dlatego to wziąłem ale czy ktoś dysponowały jakimiś szczegółami i konkretami?
×
×
 • Create New...

Important Information