Skocz do zawartości

Wrześniowe Znaleziska [cz.5 ]


stock84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hando_83 - prawdziwy skarb - ja już trzeci rok chodzę za wrześniowymi pamiątkami, a Ty farciarzu w jeden dzień znalazłeś więcej niż ja przez trzy lata - gratulacje:) - jeżeli nie byłoby problemem to daj kilka lepszych zdjęć - i napisz jak z tym dołkiem - krył jeszcze coś - czekam z niecierpliwością i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...także fasunek w miarę
w dole i pobliżu trafiłem strzemiona, więc bardzo prawdopodobne 8total4 że to zgrzebło, wyszło sporo skóry i rożnego rodzaju sprzączek, z sidła chyba by więcej zostało, więc może jakaś uprzęż bitki... albo fragmenty tornistra... nie wiem

przedmioty do ID z tego doła wrzuciłem do tego wątku: http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=678934#1150708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym przenoszeniem do ID, to burzy całą dyskusję nad trafieniem i wyrywa fanta z kontekstu.
Wiadomo, że powinna to być piętnastka i chyba jest, na zdjęciu wnętrza faktycznie widać łączenie daszka i czerepu, w wz.26 blacha na załamaniu jest gładka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie