Jump to content

hando_83

Forum members
 • Content Count

  543
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. najważniejsze to nie zajechać śrób magazynka, rozbieraj na ciepło, grzejesz, chłodzisz i wszystko pójdzie, z tym ogryzkiem nid masz się co pieścić
 2. nie myślałem o tym, w sumie można iść również w tą stronę, warto to rozważyć,jak coś taka skrzynka powinna gdzieś się zachować w całości, może kolega który w jednym z wątków pisał że oderwał tabliczkę od jakiegoś żelaztwa potwierdził by czy była to bardziej rama od czegoś kołowego czy może coś lżejszego bardziej zbliżonego do skrzyni?
 3. Tego typu tabliczka pojawiała się już przynajmniej dwa razy na tym forum ale nikt nie potrafił jej zidentyfikować: http://odkrywca.pl/polska-tabliczka,22496.html http://odkrywca.pl/rama-od-przyczepy-huta-ludwikow-1937,637979.html Szukamy biedki/przodka/taczanki/kuchni polowej/wóz taborowego? do ramy którego mogła być przytwierdzona. 427/XII 1933 SUCHEDNIOWSKA FABR. ODLEW. i HUTA LUDWIKÓW S.A. KIELCE I K.O.1 WZ.31" Według mnie pierwszy wiersz to: nr egz./miesiąc rok produkcji.
 4. napisałem że jak coś jestem przygotowany na kubeł zimnej wody na głowę:) bardzo dziękuje :D
 5. jak w temacie, wygląda na odlew, grubośc jakieś 15-20mm, skala jak na fiskarsie, jak coś mogę pomierzyć będe wdzięczny za każdą pomoc lub zwyczajny kubeł zimnej wody na głowę jeżeli to nie pancerka;)
 6. Ktoś może coś powiedzieć na temat tej przypinki? Jakieś konkretne formacje akurat takie nosiły? A może dla cywili? Innych zdjęć nie mam. Wielkość jak widać na dłoni. z góry dzięki, pzdr
 7. tablica schemat części do BARA, przedmiot to element mechanizmu spustowego
 8. chyba znalazłem więc informację zostawiam dla potomnych :)
 9. coś jak by fragment przyrządów celowniczych, takie moje pierwsze skojarzenie,a ale to żadnych mi znanych typów broni nie pasuje, może ktoś z was ma jakiś pomysł?
×
×
 • Create New...

Important Information