Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część VI)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Silnik też składacie z różnych elementów?
Na fotkach tłoki i cylindry a jak z korpusem i skrzynią biegów ?
Wnioskuję że macie już komplet jak ruszyły prace.

Rychłego zakończenia prac !
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
a co z mordką rosomaka-kabiną???jest jedna fotka od boku?ale jak to en face wygląda?też z części składasz czy jakiś kurnik wyszedł gdzieś w kraju?jak już kiedyś pisałem...chylę czoła nad odbudową!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O projekt RSO jestem już spokojny. Myślę, że najwyższy czas zapytać - co po RSO Panowie :)? Doświadczenia zdobyte przy odbudowie tego pojazdu muszą przecież zaowocować nowymi projektami. Gratuluję samozaparcia i życzę samych sukcesów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabina jak cały pojazd będzie sumą połatanych części oryginalnych z zamiennikami odwzorowanymi na bazie oryginału. RSO bez działa to jak matka bez wózka – z tym bez większych problemów da się coś zrobić :) He he .. podpuszczajcie mnie … :). To oczywiście nie koniec przedstawienia jednak w jego kolejnych aktach będę się starał nie popełniać błędów które zrobiłem przy RSO. Jednym z największych jakie można zrobić jest zbyt wczesne ogłoszenie informacji o rozpoczęciu prac. Skończmy RSO, potem zobaczymy premierę … i może teatrzyk pojedzie dalej. Elementy które wydobyłem w zeszłym roku leżą w komplecie na moim złomowisko-podwórku i czekają cierpliwie na dalszy rozwój wypadków. Dzięki za dobre słowo w dzisiejszych czasach to jak wygrana w otka".
Pozdrawiam
Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił że po tak fachowej restauracji silniczek RSO będzie ciągał niemiecką DORĘ :P
Jak złożę swoją Dykte 350-1 w sumie to koniec wojny i pasuje do RSO to pakuję ją na pakę i stawiam flaszkę za koniec projektu ale ty Lemeryt prowadzisz po polu oczywiście;):)Fajnie jak ktoś nie rzeżbi w g...e i profesjnalnie robi sprzęt mierząc siły na zamiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dla uważnych miłośników tematu - przynajmniej sześć nowych elementów RSO.
@ Knieszkowicki - faktycznie jeśli chodzi o brazylijski serial RSO to (nie licząc drobnych potknięć) jest dobrze - ale to raczej Wasza zasługa. Poza siecią w realnym świecie choć też nie jest źle to czasem bywa znacznie mniej przyjemnie, ale to standardowe koszty nie do uniknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie