Jump to content

wykop39

Forum members
 • Content Count

  891
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Raczej część amortyzatora ramieniowego .
 2. Nie trzeba się logować by przejrzeć stronę i fotki :D
 3. Sorry że przerywam tą arcyciekawą rozmowę ale chciałbym zauważyć, że Angol mimo "garażowej roboty zamontował profesjonalne drążki skrętne, które raczej nie kupił na hali w Tesco..." Tak , komplet kosztował 50 tyś .... Więc widać jak bardzo kosztowne są takie projekty !
 4. Jak by nie było części do III to może i miało by to sens , ale klamotów do tego taratajstwa jest sporo i można je bez problemu zdobyć , tylko kwestia $$$ .
 5. Na razie jedynie MBP by dało radę ale to "obszar MOB. A do MOB na kupkę nie warto" - dokładnie tak jak piszesz , po co ładowac kolejny wrak na kupę do MOB i czekać na wielką renowację", skoro kolejka do remontu jest kosmiczna :) Tak jak pisze Sidi i Landszaft u nas jest pod dostatkiem części do IV i III podobnych wyrobów . W samym MWP i MOB zebrał by na 2 ładne bryły ale co z tego jeśli nie ma siana ! Same koszty piaskowania i malowania są takie kolosalne dla naszych muzealników że pojazdy muszą gnić ! U nas za kilkasetmilionów to można zrobić 1 KM obwodnicy ale nie podratować tonące muzea . W rękach prywatnych z tego co ja wiem są 3 wanny z III/IV i nie liczę tu tego co mają panowie K. Zapewne nie są to wszystkie jakie mamy w polsce , a i mniejszych podeszw jest zapewne kilka . Wszystko pięknie się pisze ale jak nie ma siana to nic się nie zrobi bo remont takiego panzerka to tylko KASA,KASA,KASA !!!!!!!!
 6. Nie ma sprawy , jaki nosisz rozmiar tych pampersów" ??? Jak słyszysz MBP to narobisz ? :)
 7. Acer - może zmień dragi :) Kubulek - dokładnie tak jak piszesz !
 8. wykop39

  SD.Kfz. 6

  Oj idą :) to co robi i jak robi ta ekipa jest niesamowite . Więcej na www.forum.muzeumbronipancernej.pl
 9. Myślałem że dasz sobie odpocząć choć kilka dni .... Ale nie !!! Jasteś Wielki Lemeryt i budujesz armię RSO :) Dobrze że RSO nie było produkowane w tylu wersjach co 251 bo by pewnie padł serwer odkrywcy od iliści fotek . Jak możesz to zapodaj kilka fotek tego co już masz aby można było się zorientować czego ci brakuje . Ja już zaczynam szukać dla ciebie blaszek z dziurką :) Jesteś WIELKI !!!! Pozdrawiam i życzę takiego powodzenia jak z 01
×
×
 • Create New...

Important Information