Skocz do zawartości

Wszystko o Garrett Ace 150 i 250.


michal1514

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich,
Im bardziej czytam Wasze opisy tym bardziej mam mętlik w głowie.
Mąż na urodziny zażyczył sobie wykrywacz - po jakiś wstępnych eliminacjach wybrałam Garretta 150 lub 250.
Powiem o co chodzi.
Mąż jest początkujący ;) Wykrywacz będzie używany w 99% na plaży - biżuteria, monety itp.
Czy 150 będzie odpowiednia czy lepiej dołożyć 300 zł i kupić 250 ?
Proszę o jakiekolwiek podpowiedzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć i kupić 250-tkę .Jest w nim funkcja pinpointera i dyskryminacja na niezłym poziomie jak na monetki.Fajnie omija kapsle z piwa co na plaży się przyda ;) Mam 250 i smętka .Tam gdzie podobno wszystko już wyciągnęli co było do wyciągnięcia dziś po 25 min chodzenia po lesie z 250 mam guzik WP z 1934 r .Zawsze coś zostaje a garrett to znajdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam, mam problem z 250. Mianowicie podczas wypadu po wymianie baterii wykrywacz pobrzęczał przez chwilę a potem przestał działać, tzn. nie wykrywał, nie piszczał. Dla testu położyłem kulkę szrapnelową na ziemi. Kanarek co prawda wykrył ją, lecz sygnał był bardzo słaby, pomimo, iż kulka znajdowała się tuż pod cewką. Gdy ją zakopałem, nie dawała żadnego sygnału. Dodam że w pobliżu znajdowały się linie wysokiego napięcia, jednak nie sądzę, by miało to coś wspólnego z ich obecnością, gdyż nigdy nie zdarzało mi się tam coś podobnego. Mogę to jakoś samodzielnie naprawić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
tak czytam te wasze opinie na temat gareta i powiem tak,jako sprzet z nizszej półki dla człowieka cierpliwego to naprawde fajna zabawka,cierpliwego powiadam jeszcze raz,wykrywacz sie wzbudza,gubi sygnały,dyskryminacja to totalna porazka,ktoś tu powiedział ze to idealny wykrywacz na pola...pola mamy zasmiecone,wiec to nieporozumienie,trzeba duzego samozaparcia zeby z tym chodzic...ale i tu własnie mały kontrast bo znam człowieka który chodzi ze 150 juz pare lat i kopie sliczne rzeczy,jemu pasuje,poznał go i nie chce innego,ja miałem okazje miec jego wykrywacz 2-3 razy pozyczony i z szcunku do sprzetu kolegi nie rozbiłem go o drzewo,zreszta tak naprawde kazdy swoje chwali ,a opini tyle co sprzetu i ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
czesc wszystkim posiadacz gareta 150 od 2 dni ztej strony.... niestey myslalem ze wykrywka jest niezla a tu nagle sie rozczarowalem slaba ta dyskryminacja wczesniej mialem jabla wiekszej roznicy niezauwazylem prosze dajcie jakies dobre rady na temat ace 150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Z kanarkiem biegałem 6 lat (konkretnie 250) i powiem tak. Przez cały czas użytkowania nigdy nie spotkałem się z żadnym z opisywanych powyżej problemów. Wszystko sprowadza się do właściwego ustawienia czułości, w zależności od warunków, oraz umiejętności interpretowania tego, co kanarek ćwierka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Ja muszę coś powiedzieć odnośnie trybu COINS i eliminacji aluminium tym trybem. Otóż niestety tryb COINS NIE ELIMINUJE ALUMINIUM!!! Wiem, bo chodzę na tym trybie i jeszcze nie zdarzyło mi się aby ten tryb wyeliminował mi jakąkolwiek znajdkę aluminiową... Nie wiem po co podawać takie nieprawdziwe informacje....Zawsze powinno się podawać informacje rzetelne i prawdziwe, a nie takie bzdury jak ta, że tryb COINS eliminuje aluminium... Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
A na napisze swoje zdanie jako uzytkownika od 3 lat. Ciezkie, nadpobudliwe, slabe w zasiegach i drogi ogolnie moim zdaniem bardzo przereklamowany sprzet co widac bardzo na tym forum. Na chwile obecna mam teknetics euro tek pro za mniejsze pieniadze niz ten i tak: lzejszy, glebszy, cyferki na wyswietlaczu, STABILNY. Gdybym mial polecic komus garretta to bym tego szczerze nie zrobil bo sa najzwyczajniej lepsze a jak sie dolozy to juz w ogole nie ma o czym pisac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Witam.
Tydzień temu kupiłem ace 150, zrobiłem kilka wypadów i znalazłem troche śmieci, najwięcej polmosów :)
Mam pytanie dotyczące dyskryminacji, na ustawieniu ALL METAL wiadomo pokazuje wszystko ale gdy przełączę na tryb JEWERLY to przestaje pokazywać mi złoto a mosiądz pokazuje jako PTAB, czy to jest normalne zachowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam ace 250 i jak narazie i znalazl mi mosieżną tulejke, jak i prawdopodobnie kule od muszkietu, podkowe, szpilke do czepiania krów , znajduje nawet gwoździe. Ustawione mam na 2 lub 3 kreski od gory odjąć. Kula znaleziona na ponad 35 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Pytanie do użytkowników garrett ace 150/250 , czy wasze wykrywacze jak się wzbudzą to po chwili wszytko wraca do normy ?, czy taki proces wzbudzenia może trwać kilkanaście min .?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 2 months later...

Z góry przepraszam jeśli pytanie już padło, temat przeszukałem pobieżnie, podobnego zapytania nie znalazłem. 

Ktoś próbował bawić się w wodzie 250? 

Zastanawia mnie czy to dobry pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czestar napisał:

Możesz zanużyć tylko cewke.

Zadałem nieprecyzyjne pytanie i dostałem nieprecyzyjną odpowiedź. ? Nie zamierzam z nim nurkować. Właśnie o takie poszukiwania z "cewka w wodzie" mi chodzi ?

Czy nie wariuje, jak cewka to znosi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie