Jump to content

Enders

Forum members
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Da się. Króciutka instrukcja ;) Pozdrawiam!
 2. Witam! Otóż przyczyny mogą być różne. Zacznijmy od najprostszych ;) Jak wiadomo skala głębokości w kanarku jest tylko do 8. Fant może zostać wykryty z większej głębokości, ale i tak zostanie pokazana maksymalna głębokość, czyli 8". No i teraz jeśli fant znajdywał się na 12, to odkrycie trochę ziem ii zniżenie cewki nie spowoduje zmniejszenie zasięgi tak, aby był spadek z 8" na 6, tylko po prostu zasięg spadnie z tych 12" na 8, i dlatego wciąż będzie 8". Przyczyna nr 2. - mało prawdopodobna - kopiesz bardzo głębokie doły a fant tam wpada i coraz to głębiej się znajduje ;) Pozdrawiam!
 3. Nie za bardzo Cię rozumiem... o", czyli co?
 4. To 350? Bo 250 nie ma dwóch potencjometrów. (Tych elementów na żółto zaznaczonych). http://www.minelab-garrett.iklad.com.ua/wp-content/gallery/ace250_razbor/ace250_razborka_1.jpg
 5. To, czy będzie zasięg, będzie zależeć w większości od możliwości i osiągów detektora, niż od cewki. DD to na pewno większa efektywność, a ta 8,5x11" jest dość dużych rozmiarów, więc na zaśmiecony teren się nie nadaje. Dodatkowo wchodzi pomijanie przez detektor sygnałów pochodzących z ziemi, itp. O osiągach należy poczytać na zagranicznych forach, bo te wykrywki już od dawna tam funkcjonują.
 6. Tu kolega Gral pisze o czymś całkiem innym. Cewka DD 8,5 x 11" nie była dawniej dostępna, to najnowszy model wprowadzony z detektorem Ace 350 (czy jak kto woli EuroAce). Pozdrawiam!
 7. To cewki SEF firmy Detech: http://detektorweb.cz/index.4me?s=sef_30x38_ace&vd=1&mm=4&lang1
×
×
 • Create New...

Important Information