Skocz do zawartości

Rosjanie jednak przylecieli.


balans

Rekomendowane odpowiedzi

Irhabi , chyba malo zorientowany jestes w niuansach solidarnosci".Mowienie o M.Kaczynskiejczarownico sama sie poddaj eutanazji" w jezyku Rydzyja jest komplementem panie Balans,zapamietac prosze raz na zawsze.Jedni maja juz swoj" katyn, poczekamy na wybuch powstania warszawskiego, i sen sie spelni.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kol cairo1 , tak te gesty miały być podczas tej ostatniej wizyty , i raczej nie były kierowane do prasy rosyjskiej- raczej do wnikliwych obserwatorów po tamtej stronie.
Co do strzałów na miejscu katastrofy , to z tego co wiem ochrona lotniska miała początkowo spory problem z powstrzymaniem gapiów , a nasz poseł" jest znany z chęci zyskania rozgłosu , nieważne jakimi środkami. Więc spuśćmy... zasłonę milczenia.
Kol karpik , archiwa dotyczące jeńców 1920 roku faktycznie były utajnione przez naszą II , wiadomo dlaczego. I o ile sprawa wysokiej ich śmiertelności ogólnie została dawno wyjaśniona , o tyle losy poszczególnych osób nie. Tyle że do niedawna rosyjska prokuratura wojskowa gotowa była w stosunku do tych osób zastosować stalinowskie paragrafy , więc jeżeli nawet ich akta gdzieś u nas się zachowały , to nikt się nie spieszył z ich ujawnianiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszenie przymusową [sic!] eutanazją starszych ludzi to specjalność guru pewnej sekty. Przesłanie jest bardzo proste - chcesz żyć to wyślij swoją emeryturę na moje konto, bo inaczej to ONI [jacy oni?] dokonają na tobie przymusowej eutanazji!
Przyznaję, że ja sam już powoli wchodzę w wiek, gdy powinienem zacząć wysyłać przekazy pieniężne dla tego sekciarza, bo inaczej to ONI [jacy oni?] poddadzą mnie przymusowej [sic?] eutanazji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zostało z kadłuba rządowego Tu-154M zaraz po katastrofie - szczątki kadłuba wymieszane z tym co pozostało z pasażerów [ze zdjęć, które są dostępne w necie starałem się wybrać najmniej drastyczne].
Sugerowanie więc w takiej sytuacji, że Rosjanie wykorzystali te kilkanaście minut na dobijanie [sic!] ludzi uważam ZA HANIEBNE I POTWORNE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie