Jump to content
Sign in to follow this  
gothic72

World of Tanks

Recommended Posts

Ile to może trwać, czy wy macie to samo?

server is temporarily unavailable due to scheduled maintenance-Serwer jest chwilowo niedostępna z powodu zaplanowanej konserwacji.

Jak koledzy ze sprzętem na tą chwilę? U mnie na razie wymaxowane w garażu: e-100, Batchat, is-7, is-4 (wchodzi na 10 tier) Maus, i Jagdtigerek :)Reszty które są w trakcie expienia nie wymieniam.

Witam widzę że nie mała ekipa gra w WoT-a :)
Jeśli ktoś chce zagrać plutonik to mój nick w grze:

Robert25_PL

Aha i u mnie tak: Tiger II - 8 tier ( 10k expa do E-75 ;) ), T-44- 8 tier , T28- 8 tier, Ferdinand - 8 tier (musiałem go sprzedać z pewnego powodu ale za parę dni go od kupie) Amx 13 90 - 7 tier, S-51- 6 tier, KW-3 - 6 tier, SU-100 - 6 tier, KW - 5 tier, T-25 - 5 tier (czołg premium)

Coś tam jeszcze miałem ale nie pamiętam :P

lina_90, konkretny sprzęcik widzę. Z tego wszystkiego to w sumie Batchat najgorszy, kilka razy rozwalił mnie swoim szybkim rajdem zaraz po rozpoczęciu bitwy. A nerwy jak cholera ;)

U mnie stoi IS, KW2,KW1, Pantera II, S51, VK3601(H).

W międzyczasie doszła 110-tka amerykańska, panthera II, GW-tiger, t-43, i pare niższych duperelek. Wież mi ,że jak założysz do bata dobre moduły i wymaksowana załoga jest to po prostu potwór. Łoisz dupsko cięzkim tankom jak chcesz ;)

i mnie to wciągnęło ;) Klan A-K-2, jutro będzie kw1S, teraz jest KW1, T-28, T-46, Grill, Sturmpanzer II i Leopard. Funkcjonuję pod nickiem ProximusMaximus :) do zobaczenia na mapach :)

Witam
Też pogrywam :) Mój Nick w grze to Grubassa, chętnie przyjme zaproszenie do plutonu na 7 tierze :)
Pozdro

Mnie również wciągnęło ;p, mój nick: Rafi94.
W garażu- pzkpfw VI Tiger, vk 3001H, stug III, T-34/85,KW-2, M3 Lee

Też gram- mój nick: macvsog1. Zwykle operuję na Su-5. Moim zdaniem zbyt wiele ciężkich wozów psuje zabawę (przynajmniej mi), bo lekkie i średnie nie odgrywają wtedy znaczącej roli. Najlepiej gra mi się na Stepie" i Piaszczystej rzece"- czyli terenach otwartych i dosyć płaskich co pozwala artylerii łatwiej razić cele. Właśnie aktualizuję wersję 0.8 i okaże się jak zmienili mapy.

właśnie tak po tej aktualizacji, że tak powiem jakoś tak nie bardzo mnie się to podoba. Morze to pierwsze wrażenia ale jakoś tak hmmmm.....

sniper_bob jak coś to do mnie nie strzelaś :P

po aktualizacji trochę mało przejrzyście zrobili to drzewo badań czołgów wcześniej było chyba lepiej...

mi po aktualizacji 8.0 kiepsko chodzi fps spada do 4 nawet masakra wcześniej było ok 15-20 jak na to zaradzić fie ktos ustawienia mam na minimum

mi po aktualizacji 8.0 kiepsko chodzi fps spada do 4 nawet masakra wcześniej było ok 15-20 jak na to zaradzić fie ktos ustawienia mam na minimum

Niestety i ja się zaraziłem... Jeżdżę na X, IX, VIII tierach. Podobno ma wejść drzewko europejskie z m.in. polskimi maszynkami?

Manierka: Ściągnij WOT TWEAKER. Możesz tam usunąć parę drobiazgów, które mogą znacznie przyśpieszyć grę( ruszanie się drzew, dym z rur itp. )

A co do drzewa europejskiego. Też o tym słyszałem. Wraz z Polskimi maszynami w drzewku mają się PODOBNO znaleźć również Włoskie i Węgierskie czołgi.