Skocz do zawartości

World of Tanks


gothic72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,gram w to od dłuższego czasu. WOT powoli się wypala zjada własny ogon, dawniej były ciekawsze bitwy w koleżeńskiej atmosferze, na luzie. Dzisiaj spina na wyniki i na medale ;-p Gram w miarę regularnie dla przyjemności, teraz działam głównie w artylerii S-51, testuję działa, racje bojowe i cztery perki załogi. W garażu sporo pojazdów, niektórymi gram często, innymi rzadko lub wcale. Goldowa amunicja za srebro zepsuła grę. Dzisiaj z perspektywy czasu żałuję pracochłonnego badania wszystkich ścieżek czołgów i szkolenia załóg. Muszę się chyba pozbyć z połowy czołgów z garażu. Dam radę; Ograniczcie nacje i linie czołgów np. artyleria niemiecka, niszczyciele niemieckie, ciężkie czołgi amerykańskie, średnie chińskie itp. a dlaczego? Powiem krótko, robienie wszystkich nacji i czołgów mija się z logiką, a po pierwsze zajmuje dużo czasu np. do Is-7 idziecie przez 2 lata itp.,a po drugie żeby przyspieszyć badanie czołgów i szkolenie załóg musicie kupować za realne pieniądze złoto. Świadomie zrezygnowałem ze ścieżki czeskiej i szwedzkiej, szkoda mego czasu i nerwów. Nick; SkawrosD7. Pozdrawiam tankistów i kopaczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Odinstalowałem grę, nie już tej magii co była kiedyś, teraz jest napina na medale i statystyki. Denerwuje mnie tam mentalność iście sowiecka. Wolę odpocząć i gdzieś pojechać. Planuję wyjazd do Suceavy czyli Suczawy w Rumunii. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie