Skocz do zawartości

World of Tanks


gothic72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja odinstalowałem grę i zainstalowałem na nowo.
Użyłem WOT Tweaker - wyłączyłem wszystkie efekty.
Grę odpalam za pomocą Game Booster :)

I po tych zabiegach gra śmiga cudownie. Z serwerami łączy mnie błyskawicznie, a FPS mam 30-35 ping 30-50ms :)

Wcześniej miałem FPS po 15-19 gdzie już w 3 walce ping leciał mi na 999, a FPS rosły do 500-600... i musiałem 2 walki grać po czym odpalać grę na nowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Kurcze- myślałem że nowa aktualizacja przyniesie nową planszę a tu chińskie czołgi :P

PS Ostatnio zauważyłem pewną niepokojącą tendencję (dodam że piszę jako artylerzysta)- co niektórzy posiadacze cięższych wozów zamiast byś w awangardzie ataku ustawiają się gdzieś z tyłu, i za nic nie chcą wesprzeć kolegów mimo że byli by w stanie wytrzymać kilka trafień. W efekcie zwiadowcy tj. lekkie i stosunkowo szybkie czołgi są wybijane przez cięższego przeciwnika w bardzo szybkim tempie. Poza stratami ma to jeszcze kilka negatywnych następstw- nie można rozpoznać lokalizacji przeciwników - arty nie ma w co strzelać. A kiedy już dojrzę wroga to po to by umrzeć. Artyleria wroga ma oczywiście pełną swobodę. Mało tego- aby dosięgnąć potencjalne pozycje wroga muszę być na pierwszej linii co kończy się źle. Mało tego- brak ciężkich na pierwszej linii powoduje jej szybkie przełamanie. Bohaterowie tyłów" zostają wtedy okrążeni i giną od ognia z kilku kierunków. Jedyne tacy delikwenci zyskują to możliwość zniszczenia 1/2 wozów wroga kiedy ten jest zajęty kolegami.
W żadnym wypadku nie prowadzi to do zwycięstwa zespołu! Już kila razy strzelałem do takich dekowników coby ruszyli tyłek do przodu, ale z rożnom efektem. Czy ktoś z graczy spotkał się z podobną sytuacją gdy ciężkie wozy udają arty, lub w najlepszym razie działa samobieżne? Jak postępować w takiej sytuacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest jak wszystkie siedzą w bazie, ale (w zalezności od mapy) z 2 ciezkie są zawsze potrzebne w okolicach bazy. Ja mam Panther II, porobiony na snipera (szkolenie załogi, stabilizator i takie tam). Siedzę w pewnej odległości i wykańczam wrogów. Zniszczenie 3 na walke nie jest niczym nadzwyczajnym. A przez pół walki czytam na chacie ze jetsem oob" i taki i owaki, bo nie atakuję z przodu, bo mam średni czołg i tam moje miejsce... Paranoja.
Ostatnimi czasy każda bitwa jest identyczna. Wszyscy wala przed siebie na złamanie karku (najczęściej flanką). Zero organizacji. Po minucie gry wystrzelane są wszystkie lekkie czołgi, a jak któremuś uda się przedrzeć przez linie wroga to zniszczy z jedną arte, i koniec. Nie wiem... chyba liczą na punkty z wykrycia wroga.
A już najbardziej mnie wnerwiają walki grupek. Wjedzie po 5 czołgów do doliny i tłuką się po minimetrze. Zamiast poukrywać się na otwartej przestrzeni i wykańczać po woli wrogów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeszedłem na GWTypa E i cóż mogę powiedzieć - szału nie ma :) Jedynie jest twardszy i bardziej zwrotny od swojego poprzednika, troche większy kąt widzenia, działo pozostaje to samo :) a przeciez ono jest w artce naważniejsze.

Co do ISa-8 to bardzo fajnie mi się nim grało, tylko trzeba go wymaksować i grać jak medem, nie zgrywać twardziela, to wtedy wymiata :) No i wiadomo - warto się poświęcić dla jego następcy :) (chociaż i tak uważam że IS-4 jest mocniejszy od 7).

A co z nowości... Właśnie do garażu wjechał mi Ob.704. To jest dopiero maszynka do mielenia :))) Aż się mordka cieszy po każdym kolejnym wystrzale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porównań is-7 i is-4, Siódemka to typowy czołg do szybkiego szturmu na wojnach klanowych, tam gdzie potrzebny jest czołg ciężki nie med, podstawowy rzekłbym obok 110E5. Is-4 dużo mocniejszy pancerz, lepiej rykoszetuje z tego względu głównie zostaje na capie, ewentualnie broni strategicznych punktów. Trudno jednoznacznie oba czołgi porównać gdyż oba mają tak słabsze jak i mocniejsze elementy.
Co u mnie w garażu słychać, obecnie stoi:
Maus, E-100, E-50M, Gw Typ-E, Jagdpanzer-E100, Is-7, Is-4, T-62a, T-50-2,T110E5, T110E4,Med brytyjski X-tka (z nazwy nie wymienię dokładnie :P) AMX 50B, Batchat 25t. Na kupnie, tzn właśnie kredyty farmię na T57 (X-tka amerykańska) i na brytyjskiego heavyka X-tke ;)Niższych tierów nie ma sensu wymieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz:)
Ogólnie gramy bardzo dużo kompanii więc są spore szanse na nas trafić choć na mnie ostatnio zdecydowanie łatwiej ostatnio wpaść na randomie zwłaszcza na 8 - 9 tierowych bitwach.
Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie cienizna w garażu i Wam do pięt nie dorastam ;) mam tylko is8 i gwtiger z wyższych tierów, na 8 mykam is3 i gw panther, już nie długo su14, a tak ogólnie to dużo lepiej gra mi się artylerią :) a nick w grze ProximusMaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Z brudnymi od błota gąsienicami i dziurawymi od pocisków pancerzami przypominamy watahę obliźnionych wilków. Doświadczonych, posiwiałych i śmiertelnie niebezpiecznych.

Witamy czołgisto, jeżeli chcesz się przyłączyć do naszego legionu, i spełniasz poniższe wymagania

- Wygrane > 51%
- Efficiency > 1000
- Min IX tier HT, MT, TD, i artyleria VII tier
- Wiek >18
- Minimalnie jesteś dostępny 4 razy w tygodniu
- Jesteś w grze jesteś na TS.

to zapraszamy na www.klan-pwl.eu/



powołujcie się na mnie :) mam tu funkcję dyplomaty także powołujcie się na mnie :) ProximusMaximus vel szczurek_1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymagania ;) 51% zwyciestw - swoją drogą dla nie jest to wyznacznik umiejętności gracza. Jak trafiasz na debilne teamy, to nawet 5-6 fragow nie pomoże.

Mój nick w grze - _Koko_Jumbo_ jakby ktoś chciał w plutonie kiedyś pojeździć.
Teraz męcze Ob.704 - 70k. expa do 268 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie