Skocz do zawartości

World of Tanks


gothic72

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas gram, gra ogólnie wciąga. Obecnie wymaksiony T30, T34, Patton, T20, M41, KW. czekam z niecierpliwością na patch podmieniający tiery amerykańskie, T34 będzie 8 tierem premium coś w stylu Lwa i KW5. Klan to PEACE, jestem rekruterem w klanie. Zapraszam do gry, daje dużo frajdy. Niestety gra cały czas idzie w kierunku robienia kasy, trochę za szybko i partacko. Bez premki na początek można pograć, póżniej jeśli nie masz premki lub czołgu premium troszkę ciężkawo się robi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A mnie zaczyna denerwować tak gra. Cały czas pojawiam się na liście jako ostatni lub prawie. Wszyscy mają lepsze czołgi. Czemu nie wrzuca mnie do gry w której byłbym gdzieś w czołówce? Mam Hetzera i Stuga i zawsze na samym końcu stawki. Wiecie może jak to zmienić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kiedy gra pojawiła się do ściągnięcia faktycznie można było pograć i oponenci byli tej samej (w większości) klasy lub niższej i czasem ktoś pojawiał się z jakimś cięższym cudem. Byłem zauroczony i uzależniony.

Po zakończeniu testów i słynnym" resecie, chłopcy programiści ewidentnie zmienili algorytm odpowiedzialny za losowe" zestawienia przeciwników i tak moim ukochanym Hetzerem musiałem walczyć z IS4 i innymi potworami. KOMPLETNY NONSENS!
Rozwiązałem swój problem przez dochrapanie się Jagdtigera a potem równolegle Mausa (i to bez premium, (tylko raz kupiłem 2500k złota!!!). Koszmarnie drogie pojazdy w utrzymaniu, ale za to nie byłem już nigdy na końcu. Jednak po pewnym czasie bokiem wychodziło mi walenie z armaty do ciężkich kloców i grę odstawiłem raczej na zawsze. Zrobiło się nudno, beznadziejnie nudno...

Moim zdaniem od momentu końca beta testów i poprawianiu" na siłę mającym na celu nic innego jak wyciągnięcie od nas pieniędzy, gra zaczęła być kiszką... choć przyznaję, że nadal bardzo ładną i pomysłową kiszką.

Czekam na beta testy dla World of Battleships lub World of Planes zanim je znowu bezczelnie skomercjalizują wykorzystując darmowe badanie rynku, które przeprowadzają... sami gracze :)

Tomb750- niczego nie zmienisz niestety. Rynek i kasa, kasa, kasa. Twój poziom frustracji nikogo z Panów w Wargaming.net. zupełnie nie interesuje. Tam liczy się tylko czy poziom Twojej frustracji wymusi na Tobie zakup premium czy nie. Brutalna prawda :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że po ostatnim patchu gra zrobiła się strasznie drętwa i denerwująca. Nie ma to jak rykoszet na KV( ja waliłem z KT z najlepszym działem) Paranoja !!!

Z niecierpliwością czekam na drugą linie drzewka niemieckich TD, chodź pewnie przyjdzie mi poczekać do patcha....8.0 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Granie w World of Tanks już od dłuższego czasu nie ma żadnego sensu. Pomijam to, ze gra robi się coraz mniej grywalna, ale i nie ma z kim grać. Większość ludzi, która miała talent do WoTa (awangardy takich klanów jak 1stPAD, gdzie i ja się załapałem swojego czasu, Pirates, 1SBP) są już mocno przerzedzone, bo brakowało odpowiednich (poza Ural Steel) wyzwań dla profesjonalistów w tej dziedzinie.

ESL sytuacji nie zmienił, a Clan Wars to nudnawe codzienne klepanie słabeuszy, bo przecież każdy większy alians siedzi na złocie i ani myśli się ruszać gdziekolwiek wojować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
witam panowie powiedzcie jak doładować sobie taniej wolne miejsca w garażu bo 300 golda to zdzierstwo znacie jakies kody podobo czasami sie pojawiaja no i ludzie ze sron amerykanskich ściagali jak ktos cos wie prosze o info napiszcie mi na poczte ok pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odnośnie World of Tanks, to w Komputer Świat Gry - wyd z 14.02.2012 był kod na 50zł, można poszukać może sie trafi ten numer gdzieś na bazarkach:D. Ponadto na stronie głównej jest info że z patchem 7.4 wejdzie francuska artyleria i niszczyciele:D
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czołg premium z allegro chyba t127 warto sobie zostawic dobrze go losuje i fajnie sie gra wiem ze czasami sa promocje na miejsca w garazu ale kiedy bedzie to nie wiem co do tego czołu to kiedys było tak ze ten 127 sie sprzedawało i 170tys było i miejsce i nastepny i tak samo ludzie po kilka razy wpisywali ale teraz juz sie tak nie da bo pewne zmiany nastapily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co panowie o aktualizacji 7,2 sądzicie? Na pewno graficznie się poprawiło, ładnie wyglądają teraz te wybuchy. Boli mnie tylko ,że inne czołgi teraz w porównaniu z amerykańskimi trochę odstają. Sporo czołgów też wyraźnie ,,zmiękczyli'' na ten przykład teraz w ferdzia wchodzi praktycznie wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i IS 1 kupiłem mam KW i KW3 to po aktualizacji wpadnie troszkę czołgów hehehe bo dodadzą proponuje kto ma mało do zdobycia lub ma te pojazdy to zatrzymac pod koniec miesiaca aktualizacja i dostaniecie za fri dobre czołgi no i miejsca w gar pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie