Jump to content
Sign in to follow this  
gothic72

World of Tanks

Recommended Posts

Z nowosci w garazu E-100 i Ob.268. Za chwile jeszcze T-62A, takze powoli jakos to idzie :) 268 mega fajny, w bliskim kontakcie robi rzez.

Dołączyłem do WOT kilka dni temu, mam na razie III tier i śmigam M3 Stuart, ewentualnie M2 Light tier II - nick tak jak tu - ktos451

Witam!!
Ludzie z warmi i mazur zapraszam do klanu WMSLP
Piszcie do mnie w sprawie inva do klanu moj nick to rychuu
Pozdrawiam i zapraszam

Kody bonusowe http://muzeumbronipancernej.pl/mbp/nowosci/562-kody-wot-od-world-of-tanks-eu-na-swiecie-1-batalionu.html

Piniu, poszło zaproszenie do PWL...

jeżeli ktoś ma chęć popykać pojazdami ze znaczkiem Pancernego Wilczego Legionu to zapraszam serdecznie.

Szczurek_1979 vel ProximusMaximus

worldoftanks.eu/community/clans/500017815-PWL/

Z brudnymi od błota gąsienicami i dziurawymi od pocisków pancerzami przypominamy watahę
wilków. Doświadczonych i śmiertelnie niebezpiecznych.

Klan PWL poszukuje dobrych i aktywnych graczy.
Gramy CW, bitwy drużynowe, twierdzę, plutony.

Wymagania:
- min. 1000pkt. wn8
- Wiek min. 18 lat
- 1 pojazd X tieru a najlepiej więcej :)
- Obowiązkowy TS

Czołgisto, jeśli lubisz dobrą zabawę w fajnym gronie, masz poczucie humoru, lubisz grę zespołową, to zapraszamy w nasze szeregi!!!

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się do: Radox_1987, pawelec2410, szczoderek, ProximusMaximus, lub któregoś z naszych rekruterów...

W dniach 25-26 kwietnia br. do EXPO XXI Warszawa przyjadą najlepsi zawodnicy World of Tanks - jednej z najpopularniejszych gier komputerowych świata. Wezmą udział w rywalizacji Wargaming.net League Grand Finals 2015, podczas której 12 drużyn zmierzy się w pełnym emocji pojedynku o mistrzowski tytuł i atrakcyjne nagrody pieniężne.
Organizatorzy zadbali także o specjalne atrakcje dla gości wydarzenia. Scenografia imprezy zbudowana zostanie z wykorzystaniem prawdziwych czołgów, przygotowanych we współpracy z Muzeum Wojska Polskiego - maszyny T-34/85 oraz kanadyjskiej wersji Shermana M4A1. Biorąc udział w licznych konkursach,"
....
Nocą amerykański czołg M4A1 Sherman został przetransportowany z Muzeum Wojska Polskiego do hali Expo XXI. Sherman wraz z czołgiem T34/85 w malowaniu serialowego "Rudego staną przed wejściem do hali, w której od soboty przez dwa dni rozgrywane będą Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015."
:)

Cuda Panie , cuda wianki. Z Muzeum wyjechała canadyjska werska Shermana a do hali Expo XXI dotarł już hamerykański. Może gdyby na tej lawecie wieźć np T-72 z MWP do halo Expo to by dojechał Konigtiger?
Może warto spróbować? :D
Pozdrawiam
P.S.
Co za sprawny inaczek pisał te bzdury? Od ilości słów mu płacą czy jak?

[T_NT] The Naturat
Utworzono: 05.05.2015
grać, wybierać, decydować i niczego nie żałować" - Franek Dolas.

Jesteśmy starymi weteranami którzy chcą poserzyć" swoje pancerne szeregi.
Jeśli spełaniasz wszystkie poniższe warunki to zapraszamy na nasz ts: 79.133.216.230:6700 :

-minimum 25 lat.
-brak problemów małżeńskich
-wn8 1250+
-Team Speak 3
-brak niedozwolonego oprogramowania do WOT ( + dziwne autoaimy kładące się drzewa etc )

GWARANTUJEMY
- przyjazną atmosferę na tsie i w grze
- ogarniętych rozstawiających
- team play w postaci cw twierdz i drużynówek
- luźne gry w plutonach dla weekendowców :)

w razie czego kontaktować się z ProximusMaximus, Brob1939 lub Pawelec2410 i powołać się na forum Odkrywcy :) kolegów ze wspólną pasją przyjmujemy z otwartymi ramionami :)

Nie gram, bo nie mam czasu, zarobiony jestem. ;(
Foto ze Strefy Militarnej 2015.
Już po bitwie.
;)

34PP rekrutuje. Wymagamy min. 6 tier i TS3. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na PW. Znajdziesz u nas miłą atmosferę bez stresu i cwaniactwa. U nas miłe towarzystwo i wszechstronna pomoc nie ma obowiązkowych treningów nie wywalamy za byle co i nie traktujemy nowych jak mięso armatnie.

https://www.youtube.com/watch?v=EuPHfnGtFKM

mój pierwszy filmik pozdrawiam czołgistów :)

ps. będą kiedyś lepsze

Hej, gram w to od jakiegoś czasu.Świetna gierka, w sumie wciągająca. Ale wkurzają mnie te obrażenia.Dlaczego pomimo tego, że jestem coraz wyżej w rankingu i mam niby lepszy sprzęt obrażenia, które zadaje są niewspółmierne do możliwości. Poza tym, nie jestem w stanie przeskoczyć niektórych belek punktowych. Czuje się jak na latorii i więzień systemu:( Czy to tylko wrażenie?

Ciekawe kiedy pojawi się polskie drzewko. Jeśli dobrze pamiętam drzewko szwedzkie też było zapowiadane i nic się nie dzieje.