Jump to content

Bercik25

Forum members
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam proszę o ID średnica ok. 30mm waga ok. 12g
 2. Jeśli jest ktoś chętny na wspólny wypad w okolice Rybnika,Mikołowa- niech pisze na meil: szabrownik15@interia.eu
 3. Chciałbym odświeżyć temat chodzi tym razem o stawy,rzeczki, itp... w których bym mógł coś ciekawego znaleść w okolicach Rybnika a mianowicie chciałbym się wybrać z magnesem neodymowym :) Pozdrawiam!
 4. Aha i u mnie tak: Tiger II - 8 tier ( 10k expa do E-75 ;) ), T-44- 8 tier , T28- 8 tier, Ferdinand - 8 tier (musiałem go sprzedać z pewnego powodu ale za parę dni go od kupie) Amx 13 90 - 7 tier, S-51- 6 tier, KW-3 - 6 tier, SU-100 - 6 tier, KW - 5 tier, T-25 - 5 tier (czołg premium) Coś tam jeszcze miałem ale nie pamiętam :P
 5. Witam widzę że nie mała ekipa gra w WoT-a :) Jeśli ktoś chce zagrać plutonik to mój nick w grze: Robert25_PL
 6. Lonewolf dzięki już zabieram się do czytania :) poszukiwacz666 wysłałem ci wiadomość na PW. Pozdrawiam!
 7. Dziękuje dv6000 za informacje z pewnością się tam w najbliższym czasie wybiorę ale jeszcze nie wiem kiedy :) Poszukiwacz666 Czemu nie, kiedyś możemy się wspólnie gdzieś wybrać :) Słyszał ktoś z was o bitwie Wyrskiej ? http://bitwawyrska.profort.org.pl/index.php W okresie jej szczytowego nasilenia w walkach po obu stronach brało udział kilkanaście tysięcy żołnierzy. Dlatego śmiało można stwierdzić, że była to największa bitwa, jaka rozegrała się we wrześniu 1939 roku na Górnym Śląsku " Był ktoś kiedyś tam? interesują mnie miejsca gdzie to się wszystko działo i w ogóle, byłem tam raz pogoda nie dopisała bo strasznie lało nie wiem chyba byłem ze złej strony czy coś bo znajdowałem tylko same odłamki po 1h pojechałem do domu i tak to się skończyło mógł by ktoś zrobić jakąś mapkę z zaznaczonym miejscem ? Z góry dziękuje i pozdrawiam !
 8. Odpisałem wiadomość nie dotarła?
 9. Jestem nowy na tym forum i nie wiem gdzie się odczytuje prywatne wiadomości, szukałem tego ale nie umiałem znaleźć proszę o pomoc...
 10. Jeśli chodzi o poszukiwania militarki to około roku poszukuje, no można powiedzieć że jestem w tym początkujący. Sprzęt Garett Ace 250 z czasem mam zamiar kupić coś lepszego ale na początek jest on idealny. Dokładniej to mieszkam w Bełku (około 13km) od Rybnika Więc zależy o której stronie Rybnika mówimy... ale myślę że do 40km w jego Obrębie powinienem dać radę się wybrać.
 11. Militarka jak i Drobnica, Będę wdzięczny za każdą informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information