Jump to content

kolekcja-sąd-wyrok.


stg1971

Recommended Posts

dziś odbyła się moja sprawa karna w sądzie okręgowym (odwoławcza z wyroku sądu rejonowego),nie dano mi szansy powołania niezależnego biegłego,bo policyjny uznał że wszystko było sprawne(spłonki w 80 letnich myśliwskich nabojach i ilość naboi pasowała do ilośći zabezpieczonych u mnie w domu,co do opisu amunicji(zatrzymanej) komentował nie będę żenada.wyrok w sumie żaden 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata,najniższy jaki może być,ale nie chodzi o to.mam pytanie czy mogę się jeszcze raz odwołać np.sztrasburg.bo w naszym kraju moja obrona skończyła się na sądzie okręgowym.proszę o pomoc i rzetelne odpowiedzi.pozdrawiam.robert.ps.mam nadzieję w nowelizację ust.o broni i amunicji.bo kolekcjonerskie środowisko zmienia się w typową recydywę.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Aż się zyć odechciewa w takim kraju, z takim prawem, normalnie ręce opadają, zboczeńcy chodzą po świecie molestują dzieci, gwałcą kobiety, ludzie kradną zabijają, jeżdżą po pijaku, nikt tym sie nie zainteresuje, tylko zamykają porządnych ludzi za to ,że chcą uratować ,,kawałek historii'' jeden wielki paradoks.
Link to comment
Share on other sites

@lv426: W zawieszeniu to niby żaden ale trafia pewnie do jakiś akt podobnie jak punkty za mandat i następny to może być kara śmierci."


Bez przesady. Za 30 miesięcy będzie miał stg czyste konto:

godnie z treścią art. 76 kodeksu karnego skazanie (w przypadku warunkowego zawieszenia wykonania kary) ulega zatarciu z mocy prawa z upływem 6 miesięcy od zakończenia okresu próby. Jeżeli wobec skazanego orzeczono grzywnę lub środek karny, zatarcie skazania nie może nastąpić przed ich wykonaniem, darowaniem albo przedawnieniem ich wykonania; nie dotyczy to środka karnego wymienionego w art. 39 pkt 5 kk (obowiązku naprawienia szkody). Z chwilą zatarcia skazania uważa się je za niebyłe, a wpis o skazaniu usuwa się z rejestru skazanych. W tym przypadku zatarcie skazania i usunięcie kart karnych z rejestru skazanych następuje z mocy prawa, czyli automatycznie, bez potrzeby jakichkolwiek starań ze strony skazanego oraz bez potrzeby wydawania w tym przedmiocie jakiejkolwiek decyzji."
http://www.prawo.avx.pl/faq.htm#W_jaki_sposób_załatwić_wymazanie_wyroku_karnego_w_zawieszeniu_z_rejestru_karnego
Artur

PS.Poza tym wysłałem Ci PW.
Link to comment
Share on other sites

dokladnie wstyd,nie wazne czy mu sie to samo skasuje czy nie ,nie o to chodzi ,k...a zeby normalnego czlowieka tak zalatwic,
ty stug pewnie masz juz swoje lata sadze po tym 71 w niku,i zycie ulozone,ale co zrobi dzieciak ktory ma 18 lat i dostanie takie zawiasy,a np.kiedys chcialby byc strazakiem zawodowym czy wojskowym,
mimo ze takie zawiasy beda skasowane nie dostanie takiej pracy na bank,na papierze wyrok moze byc skasowany,ale w przypadku sprawdzania doglebnego bedzie go mial stug do konca zycia.
Link to comment
Share on other sites

bastus w klubie to już jestem od 1992 r,pierwszy wyroczek,to już jest mój 2 ,3 razy udało się aby nic mi nie przybilli.ale jak zechcą to i pustą skorupę granatu ręcznego wysadzą i co??po przeanalizowaniu strat i zysków stwierdzam:co następuje,podnoszenie kosztów zbędne lepiej przeznaczyć na odbudowanie straconej kolekcji wystarczy na jakiegoś polskiego visa nie musi być czarny!lub kilkanaście ciekawych odznaczeń.
Link to comment
Share on other sites

Współczuję-ale jest to dla mnie przestroga: znajomy zaproponował mi łuskę SS ale z niezbitą spłonką.
Czy posiadanie nawet takiej jednej łuski podchodzi pod paragraf? I też bym dostał 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata?
Mój email: Lesiu1963@tlen.pl
Link to comment
Share on other sites

kolego stg1971
nie jestes pierwszym i ostatnim nieszczęśnikiem który został tak potraktowany jak bandyta
to są skutki naszego milczenia
co jakis czas ktos sie wychyli i zaproponuje aby żyło się nam lepiej"
w naszym środowisku nikogo nie interesuje że kogoś skazali za byle GÓWNO do puki to jego nie dotyczy
puki co musisz radzić sobie sam


dopóki będziemy cichutko siedzieć i czekać na poranny wjazd na chatę nic sie nie zmieni
zdrów
Link to comment
Share on other sites

Męczy mnie pytanie. Czemu służą rekwizycje całych kolekcji? Czy policja zabiera też chińskie noże z kuchni? Skoro i pustą skorupę mogą wysadzić" czemu w ogóle dopuszczone jest to do sprzedaży? Czym różni się pusta skorupa pełna gwoździ od starego słoika z gwoździami? Za olśnienie mnie dzięki!
Link to comment
Share on other sites

Pytanie skąd ten nalot na chatę, dobra sąsiednia dusza?
Jeśli tak to chyba żadna plaga nie wytępi w tym kraju konfidentów. Widać że wywiad dalej kocha swoich agentów.
Szlag człowieka trafia jak się na to patrzy, tak jak kolega pisał różne męnty i zwyrodnialce wychodzą z uśmiechem na twarzy. Kiedy zaczną karać tych co trzeba a nie normalnych spokojnych ludzi.:/
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information