Jump to content

RADNORI

Forum members
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ładnie wyszło lina_90, ale nie uważasz że na taki stan bagnetu są za piękne? Mogłeś jeszcze trochę je sponiewierać byłby wtedy lepszy efekt. Pozdr:)
 2. Opis dobry, ale jeśli chcesz naprawdę zrobić stare okładziny to wykorzystaj stare drewno. Z tym nie ma problemu, zawsze gdzieś znajdziesz stare klepki które walają się praktycznie wszędzie. Możesz też wykorzystać do starych okładzin dębowych czysty amoniak( ale tylko do dębowych). Jedna uwaga przy amoniaku-wietrzone pomieszczenie lub na zewnątrz i nie wąchać! W tym przypadku masz stare okładziny zniszczone w sposób naturalny. Oczywiście obrabiasz stronę wewnętrzną a wierzchnią płaszczyznę masz nie tkniętą. Zajmuję się snycerką tak że rada z praktyki. Pozdr:)
 3. To ja się dołączę do pytania kolegi Thomsona", co poradzić z tym zielonym ble..
 4. Kalka trochę ucierpiała ale to z mojej winy nie kwasu. Cóż pierwsze koty za płoty. Mam pytanie jeszcze odnośnie kwasu. Teraz gdy już się nie moczy nic na dno opadł osad, czy ma on jeszcze jakieś właściwości. Zlać to wszystko i pozostawić dla następnego fanta, czy wylać??
 5. A tu po, ogólnie moczył się koło doby z przerwami na wyszczotkowanie. Po całej tej kąpieli zrobił się zielony, czy tak zawsze się dzieje? Teraz jest machnięty czarnawą farbą do wykładzin samochodowych i natłuszczony. Wyszedł całkiem dobrze, jest troszkę sita no ale to nie uniknione w takich rdzewiakach.
 6. To ja wrzucę swoje, to moje pierwsze użycie szczawiowego. Tutaj fotka przed kąpielą
 7. Tak jak pisałem wcześniej, nie posiadałem i nie posiadam wykrywki. Wczoraj rozmawiałem z ojcem, tak na spokojnie jak już trochę ochłonął. Tak więc byli w mieszkaniu, lecz po pokojach nie łazili. Po wywiadzie z ojcem spisali tylko protokół z wizyty i tyle. Pewnie mają potwierdzenie, że nie przebywam teraz faktycznie w kraju. Nie wiem czy można się jeszcze spodziewać czegoś z ich strony?
 8. Otóż to cała kochana POLSKA RZECZYWISTOŚĆ, nic ująć nic dodać. Jak narazie cisza w sprawie, zobaczymy co dalej czas przyniesie.
 9. Poznań. Myślę że jak któryś z pokrzywdzonych wystąpił w takim programie, to dopiero był by cierniem w tyłku. Władza potrafi się mścić za takie występy.
 10. Może, tylko czy wyszło by to nam wszystkim na dobre.
 11. Dodam jeszcze że magazynki mauserka, pewnie chcieli zobaczyć na co mi to. Chyba że jak kolega :adek: pisze ktoś większy beknął i sprawdzali dalej. A mogło tak być, bo były jeszcze poza serwisem zakupy. Jak gościu nie sprzątnął wiadomości to szli po sznurku do kłębka.
 12. To były okucia do kolb,ale to drobiazgi o które mogą się pogiglać w nos. Ogólnie poszło pewnie o części zamków do mauserka, lebelki, oraz magazynek do PPD- PPSz i zapewne komplet amunicji ( spłonki zbite ).
 13. Rozumiem że swoje przeszedłeś, a tych wizyt to dożywotnio czy przez jakiś czas? Tak pytam bo ciekaw jestem. Kompa nie posiadam w domu i tel też dla nich niedostępny.
 14. Pewnie w ich mniemaniu to szykuję jakiś atak zbrojny :) A tak poważnie, to zakończyłem zakazaną tematykę. Teraz skupię uwagę na odznaczki i dokumenty( to chyba legalne). Jeśli idzie o wykrywkę to jeden problem z głowy- nie posiadam wogóle, choć zamierzałem kupić. Chodzi też by tatko nie miał problemów.
×
×
 • Create New...

Important Information