Jump to content

RADNORI

Forum members
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by RADNORI

 1. Ładnie wyszło lina_90, ale nie uważasz że na taki stan bagnetu są za piękne? Mogłeś jeszcze trochę je sponiewierać byłby wtedy lepszy efekt. Pozdr:)
 2. Opis dobry, ale jeśli chcesz naprawdę zrobić stare okładziny to wykorzystaj stare drewno. Z tym nie ma problemu, zawsze gdzieś znajdziesz stare klepki które walają się praktycznie wszędzie. Możesz też wykorzystać do starych okładzin dębowych czysty amoniak( ale tylko do dębowych). Jedna uwaga przy amoniaku-wietrzone pomieszczenie lub na zewnątrz i nie wąchać! W tym przypadku masz stare okładziny zniszczone w sposób naturalny. Oczywiście obrabiasz stronę wewnętrzną a wierzchnią płaszczyznę masz nie tkniętą. Zajmuję się snycerką tak że rada z praktyki. Pozdr:)
 3. Tak jak pisałem wcześniej, nie posiadałem i nie posiadam wykrywki. Wczoraj rozmawiałem z ojcem, tak na spokojnie jak już trochę ochłonął. Tak więc byli w mieszkaniu, lecz po pokojach nie łazili. Po wywiadzie z ojcem spisali tylko protokół z wizyty i tyle. Pewnie mają potwierdzenie, że nie przebywam teraz faktycznie w kraju. Nie wiem czy można się jeszcze spodziewać czegoś z ich strony?
 4. Otóż to cała kochana POLSKA RZECZYWISTOŚĆ, nic ująć nic dodać. Jak narazie cisza w sprawie, zobaczymy co dalej czas przyniesie.
 5. Poznań. Myślę że jak któryś z pokrzywdzonych wystąpił w takim programie, to dopiero był by cierniem w tyłku. Władza potrafi się mścić za takie występy.
 6. Może, tylko czy wyszło by to nam wszystkim na dobre.
 7. Dodam jeszcze że magazynki mauserka, pewnie chcieli zobaczyć na co mi to. Chyba że jak kolega :adek: pisze ktoś większy beknął i sprawdzali dalej. A mogło tak być, bo były jeszcze poza serwisem zakupy. Jak gościu nie sprzątnął wiadomości to szli po sznurku do kłębka.
 8. To były okucia do kolb,ale to drobiazgi o które mogą się pogiglać w nos. Ogólnie poszło pewnie o części zamków do mauserka, lebelki, oraz magazynek do PPD- PPSz i zapewne komplet amunicji ( spłonki zbite ).
 9. Rozumiem że swoje przeszedłeś, a tych wizyt to dożywotnio czy przez jakiś czas? Tak pytam bo ciekaw jestem. Kompa nie posiadam w domu i tel też dla nich niedostępny.
 10. Pewnie w ich mniemaniu to szykuję jakiś atak zbrojny :) A tak poważnie, to zakończyłem zakazaną tematykę. Teraz skupię uwagę na odznaczki i dokumenty( to chyba legalne). Jeśli idzie o wykrywkę to jeden problem z głowy- nie posiadam wogóle, choć zamierzałem kupić. Chodzi też by tatko nie miał problemów.
 11. Ogólnie wyglądało to tak, przyszli i zapytali o mnie oraz że chodzi o zakupy w necie. W obecnej chwili jestem poza krajem, więc ojciec powiedział że mnie nie uświadczą. Niewiem czy wogóle ich wpuścił do środka, a znając go mógł tego nie zrobić. Tak więc nic nie zabrali i właśnie pytanie moje padło, jak to dalej może być?
 12. Allegro, poszło o części do replik by częściowo były oryginalne. Te które były uciążliwe to się pozbyłem jakiś czas temu. Z takim powitaniem przyszli i oświadczyli tak ojcu,że o zakupy w necie idzie.
 13. Witam Dziś dołączyłem do grona osób, które miały zaszczyt gościć tak wybitnych gości. Wizyta była pobieżna, czy teraz można spodziewać się z nakazem? Jak to będzie wyglądało z kolekcją którą posiadam-raczej w moim mniemaniu nie niedozwoloną? Chyba się zaczął sezon, więc koledzy pilnujta się agenci nie śpią :)
×
×
 • Create New...

Important Information