Skocz do zawartości

Czas Honoru II


wolfik1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
PANI EWA
- Tak.../ze wzrokiem wbitym jak nóż w masło/"

Kuczor to co piszesz to prawda do kwadratu, wszelkie próby sprowadzenia tzw.kostiumologów na ziemię kończą się lodowatym spojrzeniem i pytanie a skąd Pan to wie... ?"

Chciałoby się użyć wtedy prostego proletariackiego zwrotu ...z (w tym miejscu słowo dosadnie opisujące męski organ płciowy)ale powstrzymuję się i mówię skromnie że to wynika z lat wertowania wszelkich dostępnych materiałów źródłowych , konsultowania a innymi bardziej zaawansowanymi w temacie kolegami itd.

Pani to nie przekonuje i dalej z uporem maniaka twierdzi że to ona ma rację bo ona się uczyła a ja to tylko hobbysta.

A poza tym to ona jest już zmęczona i właściwie ją to wali.

Biorąc pod uwagę wieczny niedoczas i z każdą godziną coraz bardziej napietą atmosferę w ekipie macham ręką i myślę...Jaki fachowiec taki efekt końcowy.A jaki jest każdy widzi...

Czasem uda się coś poprawić lub czemuś zapobiec ale to jednostkowe przypadki.
Ostatnio w serialu Ten ratuje cały świat" pan konsultant(bardzo sympatyczny skądinąd)rwał sobie resztki włosów z głowy w co mu poubierali aktorów.
On miał na przygotowanie pół dnia,latał dźwigając przeróżne książki i materiały a i tak aktorzy wystąpili w tym co przyszło z Hero.
Hero akurat tutaj nie zawiniło bo okazało się że elementy oznaczenia mundurów oraz klamry etc. zostały popodmieniane na planie poprzedniego filmu przez tzw. ieznanych sprawców".W związku z tym tam gdzie powinien być bajorek jest zwykła nitka , czapa jest za mała na aktora i trzeba ją wypruć z bebechów żeby jakoś dał się założyć i tak dalej , końca nie widać...

Do tego wszystkiego dochodzi to o czym pisał kuczor, stara gwardia dzieląca kasę na filmy też je rozdziela według własnych kryteriów.Na młodych twórców patrzą wilkiem bo jeszcze naruszą posady i trzeba bedzie odejść na emeryturkę.
A na byle filmik dadzą więcej bo kolega robi ,na wartościowe kino już nie starcza i takie są realia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się lepiej zna na znaczkach pocztowych: drukarz z PWPW, czy filatelista? Drukarz mówi: co pan wiesz o znaczkach, panie?! Ja dziennie robię więcej znaczków, niż pan widziałeś w życiu!!!
I co ma powiedzieć na taki wrzask filatelista z 30-letnim stażem czytania wszystkiego na temat znaczków?
A na koniec audo-tele:
1 - czy polscy filmowcy i fachowcy od militariów to drukarze"?
2 - czy polscy filmowcy i fachowcy od militariów to filateliści"?
ps
proszę nie dzwonić - ja znam odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy z wielkim smutkiem i żalem informuję że nie byłem w stanie zobaczyć wczoraj tak znamienitego dzieła jakim jest czas Hormonu gdyż Bóg obdarzył nas malućkich pilotem a co za tym idzie udało mi się wcisnąć przycisk nr1!!! gdzie miałem okazję zobaczyć meczyk kosza :D
pozdrawiam Kurt
ps. obiecuję że się poprawię .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie