Skocz do zawartości

Ostatni pociąg pancerny"


wm71

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam!Obejżałem cały-taki sobie.Rosyjscy aktorzy w roli Niemców-wiadomo jak to przeważnie wygląda.Strzelające MG-34,MP-40,było Ok!.Schrzanili jedno z ujęć lecących szybowców desantowych(zgranie animacji z obrazem rzeczywistym).Najlepiej wypadł tytułowy pociąg pancerny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym temacie raczej więcej jest jak go tu z neta zerżnąć;))). Ogólnie filmik dla laika O.K . Scena z szybowcami jest zajefajna ( strzelanie MP z dzwi w szybowcu podczas lotu ) , druga scena z muchobijkami 45" ostrzeliwująca stacje też jest super - prały prawie jak możdzierze ;), No i BTR 40 jako niemecki pojazd pancerny - zaraz przypominają mi się czterej pancerni .Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
A ja się dobrze bawiłem :)może nie arcydzieło, ale w porównaniu z totalną kiszką, jaką był film Kryptonim Gwiazda" - nawet nie raził tandetą. Oczywiście to trochę śmieszny film.

P.S. jedna aktorka miała ładne... oczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiczowaty, zwłaszcza te spojrzenia głównego bohatera (twardziel) i naiwny w fabule. Współczesne amerykańskie wersje filmów wojennych choć też kręcone w stylu pop, wypadają znacznie bardziej profesjonalnie. Synowi film się bardzo podobał, mnie nie do końca, ale dla odmiany można obejrzeć i to. 9 kompania" była lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten film podobał się przede wszystkim dlatego, że był taki nieamerykański, inny, bardziej kameralny.Bohaterowie dużo nie mówili o uczuciach, a byli mi bliżsi niż ci ze wzorca amerykańskiego, o których po filmie wiemy wszystko od poczęcia, aż do tragicznej śmierci :). Jakoś lepiej łykam taką wersję bajki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie