Jump to content

01dalton

Forum members
 • Content Count

  1354
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. byłem , widzałem :) http://www.youtube.com/watch?v=gGvp7Lzy44s&t=15s
 2. osyjan - a skąd w oświęcimiu te stery , ubrań, butów , okularów ,walizek ? Pasiak to były dawane tylko więzniom którzy byli potrzebni do pracy - reszta szła do gazu" ( łażni ) a póżniej do krematorium . Z tego co słyszałem wątek Polski w tym serialu był przypadkowy bo podobno ten żyd miał uciec do USA a pózniej wyzwalać europe w mundurze amerykańskim - tylko brakło kasy i wypełniono go akowcami czyli wersja erzatz - niemcy w tym są dobrzy :).
 3. a który z 4 pancernych tam siedzał ? Żarty na bok - jeśli jes to film historyczny to porażka totalna .Pierwsze dwa odcinki w miarę O.K - sceny batalistyczne dobre ale pod Kurskiem nie było T 34/85, no i te walki w miescie (Stalingrad?) - przeciez te wali toczyły się w rzeczywistosci w stepie . Trzeci odcinek jednak jest padaką . Więzniowie jadą nd Oświęcima już w pasiakach ? Dziwne nieprawdaż ? Uciekają z pociągu w okolicy Gliwic , za chwilę są pod Tarnowem , a póżniej w Janowie Lubleskim . Czyżby przekroczenie granicy Generalnego Gubernatorstwa byłoby tak łatwe i przejście 350 km na nogach ?
 4. polecam ruski film Twierdza Brzeska" - ich filmy są coraz lepsze .
 5. kalibry widać różne był - ale śladów po pociskach z dział nie widać .
 6. z baszty widać nawet ślady po II wojnie ;)
 7. fajny filmik z sandomierza , moja fotka z tego samego miejsca w którym go kręcono- most na Wiśle
 8. bjar-1 fajna ta fotka z tą amfibią -najprawdopodobniej jest to droga do mostu na Wiśle .
 9. ... a po czy sądzą że ten tygrys miał numer 002 ? Z fotek prędzej widać że 2" jest domalowana-większa .Zastanawia tylko po co by ruscy mieli numery zmieniać ? To nie ma sensu .
 10. gdzieś na Odkrywcy był wątek z mapkami - zaznaczone na niej były miejsca zdobycia kotków .
 11. Zdjęcie z 2010-05-29 godz.18:41:11 - nie sądzicie że Ci zołnierze albo zakopuja tą broń , albo ją odkopują ?
 12. szkoda było ruszać tego stuga, merca , motocykla i ciężarówki . Podobna historia w latach 60-70 była z Ju-88 ktorego też wytargali z jeziora ( miał tylko uszkodzony przeszklony nos )no i też poszedł do huty na aluminiowe łyżki - bo żadne muzeum nie było zainteresowane hitlerowskim sprzętem . Ale ten tekst o zachęcaniu młodzieży do podobnych przygód mnie rozbroił - bo SB już nie ma , ale odpowiednie inne służby czuwają nadal nad naszym bezpieczeństwem ;)).Więc o takich
 13. 01dalton

  Maus

  Woodhaven nie Tobie pierwszemu zapylili fotki kolerzy z Detektora . Byłeś w Kubince osobiście ? Pozdr
×
×
 • Create New...

Important Information