Jedburgh_Ops Napisano 2 Sierpień 2025 Napisano 2 Sierpień 2025 16 minut temu, Cypis napisał: szkoda , że tak szybko odszedł Też mi potwornie, potwornie szkoda :-( Wprawdzie moi koledzy-rekonstruktorzy-historycy z magisterkami i doktoratami po UAM bardzo sobie cenią poznańską szkołę historii prof. Miśkiewicza*, ale prof. Wieczorkiewicz pokazał, że warszawska też może być super. * I bardzo słusznie, że sobie cenią, bo nikt w Polsce, jak Miśkiewicz nie przykładał takiej wagi do nauk pomocniczych historii.
Jedburgh_Ops Napisano 3 Sierpień 2025 Napisano 3 Sierpień 2025 21 minut temu, bodziu000000 napisał: Prawidłowa szachownica na esdekaefzecie, zgodna z zasadami heraldyki, którą na szczęście w III RP po raz pierwszy w historii wdrożono.
karpik Napisano 4 Sierpień 2025 Napisano 4 Sierpień 2025 17 minut temu, Spirit of Warsaw napisał: https://www.facebook.com/share/v/1QD4VMrwLM/ A do Moskwy pojedzie? Ruska onuca i populista dla bezmózgich frustratów. Twór gorszy od pissu. Pytanie do chatgpt: "jak mentzen wypowiada się o zbrodni katyńskiej ?" "Wygląda na to, że Sławomir Mentzen nie wygłosił żadnych znanych, publicznych komentarzy merytorycznych na temat zbrodni katyńskiej. W dostępnych źródłach jego wypowiedzi dotyczą Katynia jedynie w symbolicznym kontekście — jako formalne oddanie hołdu ofiarom. Na oficjalnym profilu Konfederacji znajduje się informacja, że z okazji Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Sławomir Mentzen złożył kwiaty pod Pomnikiem Katyńskim w Dynowie konfederacja.pl. Nie odnajdują się natomiast jego wypowiedzi historycznych czy politycznych dotyczących tego wydarzenia, jak np. komentarze o odpowiedzialności ZSRR, oceny propagandy czy krytykę polityki pamięci."
bjar_1 Napisano 4 Sierpień 2025 Napisano 4 Sierpień 2025 38 minut temu, karpik napisał: Twór gorszy od pissu. Toś dowalił. Nie ma nic gorszego niż PiS i PO. 1 1
karpik Napisano 4 Sierpień 2025 Napisano 4 Sierpień 2025 Godzinę temu, bjar_1 napisał: Toś dowalił. Nie ma nic gorszego niż PiS i PO. Konfederussia jako alternatywa dla duopolu popiss to coś w stylu twierdzenia, że zgon jest dobrą opcją zamiast syfylisu. 1
Jedburgh_Ops Napisano 4 Sierpień 2025 Napisano 4 Sierpień 2025 3 godziny temu, karpik napisał: A do Moskwy pojedzie? Ruska onuca i populista dla bezmózgich frustratów. Twór gorszy od pissu. Fascynujące, że te wszystkie typy mają tych samych fryzjerów od roku 1933 oraz tych samych stylistów modowych uznających tylko jedną barwę. Aż strach zapytać, czy seks u nich jest też taki sam, jak w filmie „Zmierzch bogów” traktującym w zasadzie o tym samym towarzystwie.
formoza58 Napisano 7 Sierpień 2025 Napisano 7 Sierpień 2025 Przed autobusem sztabowym reinefartha na Woli, w pierwszych dniach sierpnia...
formoza58 Napisano 7 Sierpień 2025 Napisano 7 Sierpień 2025 Jw. Mordercy mieszkańców Woli: reinefarth, kamiński i szmidt
formoza58 Napisano 7 Sierpień 2025 Napisano 7 Sierpień 2025 I niejako epilog..Trumny z pięcioma i pół tonami popiołów pomordowanych na Woli i w siedzibie gestapo na Szucha.
formoza58 Napisano 7 Sierpień 2025 Napisano 7 Sierpień 2025 Ładny widok na Pragę, wg. opisu 1944 rok.
formoza58 Napisano 7 Sierpień 2025 Napisano 7 Sierpień 2025 9 godzin temu, formoza58 napisał: Przed autobusem sztabowym reinefartha na Woli, w pierwszych dniach sierpnia...
bodziu000000 Napisano 30 Styczeń Autor Napisano 30 Styczeń Seria zdjęć z walk w okolicach mostu Poniatowskiego
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się