Skocz do zawartości

Defilada na 1000 - lecie panstwa polskiego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No to Chwała Najwyższemu !!!! że tylko tyle.
Bo się spłoszyłem". Chciałem już komputer wyrzucić przez okienko! na zachodnią stronę.
PS popatrz na wątek sztandaru 7PAL
Pozdrawiam
GW
PS. Jak tam kleszcze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo świata w ubijaniu piany .Piana ubita na sztywno .Tylko pogratulować .Co do morału ,to tak dla tych co nie mają jaszcze poprzekręcanych liczników , poglądy można mieć różne ,byle by były słuszne .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tam ruszy "Ośmiotysięcznika?" hehe ,to dobre.

LWP. Przypomnieliscie mi ze cos takiego kiedys ,faktycznie było ,prawie zapomnialem o tych latach.

ps
mjr LWP w stanie spoczynku Parowoz dostal bana ? Za co ,jakim watku poległ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dokąd jadą, czy aby nie odbijać" Świnoujścia i wyspę Wolin + Szczecin??? Nie wiem więc się zapytowywuje" jak mawiał mój d-ca kompanii.
http://www.youtube.com/watch?v=Hm6Y95G31uQ&feature=related
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, LWP istniało tylko w aparacie" i mediach. Nigdy nie spotkałem na bramie JW. LWP , zawsze WP, to samo jeśli chodzi o pieczątki, zawsze Wojsko Polskie, a troszkę tych JW w tamtym okresie poznałem"
Pozdrawiam
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojska inżynieryjne chmmm, czyje???

I to by było na tyle. Jak koledzy zechcą więcej dowodów to coś jeszcze wynajdę.
W tym specjalne dla Ciebie 41pp z pieczątkami. Z mojego osobistego rodzinnego archiwum :)))



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 19:19 27-05-2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol pomsee , popatrz na wydawców i autorów tych tworów i przeczytaj drugą część mojego posta. Dodaj sobie na końcu emotkę ;) choć wydaje mi się że jest zbędna.
A jeżeli masz oficjalne WOJSKOWE dokumenty z tą nazwą to zweryfikuj szybciutko artykuł na Wiki.
Też parę latek w kamaszach spędziłem. Wojsko było Polskie , a Ludowa to była Rzeczpospolita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mam WOJSKOWE dokumenty z tą nazwą. W tej chwili nie mam możliwości wstawienia fotek.
Erich czyżbyś był zwolennikiem światopoglądu, że tylko to istnieje co jest w określone odpowiednimi przepisami?


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 20:36 27-05-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol pomsee , gdybyś napisał małe l" byłaby inna sprawa.
Ot , taki mały dookreślnik i już wiemy o jakim okresie czy o jakim TW piszemy. Natomiast LWP to był typowy byt medialny.
Skoro piszemy o historii to trzymajmy się twardych faktów..
Bo inaczej jakiś (tu powinna być dłuższa wypowiedź w żołnierskiej mowie wiązanej) znów wyskoczy z polskimi obozami śmierci" a potem będzie się tłumaczył skrótem myślowym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie