Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

radek98k

Najlepsza Gra Wojenna

Recommended Posts

Z gier strategicznych to ostatnio grałem w Men of War.
Realizm przeciętny, ale miodność całkiem całkiem.

Jak dla mnie najlepsza gra wojenna w jaką grałem do call of duty united ofensive czyli dodatek do COD 1. Co prawda grafika nie jest jakaś rewelacyjna ale fajnie się w nią gra i dużo się dzieje.
Pozdrawiam

Moim skromnym zdaniem najlepsza gra traktujaca o II wojnie jest RTSik Company of Heroes. Calkiem przyjemne kampanie a troche ich jest jak uzbioeramy sobie wszystkie dodatki ale to co jest najwazniejsza czescia tej gry jest gra multi.
pzdr

bierki,saper i darty

Chciałbym zauważyć, że CoH zerżnęło z Soldiers/FoW/MoW tryb bezpośredniego sterowania, ale już mniejsza o to;D

moim zdaniem lepsza z gier wojennych jest Medal Of Honor Airborne świetna grafika i przy rozpoczęciu każdej misji jest skok ze spadochronem

Moim zdaniem pod względem realizmu Red Orchestra:Ostfront 41-45 i jej wszystkie MOD-y jak Mare Nostrum, Darkest Hour, Revenge of the Turul czy Carpathian Crosses...pod względem fabuły i wciągającej gry CoD1 Cod UO Cod2 CoD4(Modern Warfare)
CoD 5 World at War i CoD6(Modern Warfare2)
pozdro:Nikitycz

Red Orchestra rządzi! Panowie ktoś gra na polskim serwerze Total Fun ? Mój nick to Gen.Nil"

Jak dla mnie to: Soldiers Ludzie Honoru, Faces of war - oblicza wojny, Hidden & Dangerous 2 z dodatkiem Sabre Suadron,
OFP, ArmA i Arma II ze względu na dużą ilość addonów i modów, a także ze względu na edytor, dzięki któremu można stworzyć własną misję czy kampanię.

Pozdro

a close combat pamiętacie? wszystkie części, ale najlepsza 3.
no i wspomniane już steel panthers.
call of duty nie jest grą wojenną, jest grą zręcznościową osadzoną w realiach wojennych :P

Ja tam tylko w coda 2 pykam :).
Jakbyście grali przez neta i zobaczyli gracza : Niedźwiedź# to będe ja :D.

Odpowiedź dla kolegi Piotra-stg.

Czasami zainstaluje i przechodzę. Gra naprawdę spoko:). Grałeś może w dodatek do Soldiersa Outfront na tyłach wroga?

• Create New...

Important Information