Skocz do zawartości

Najlepsza Gra Wojenna


radek98k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
Ja osobiście polecam serię Call of Duty (Firt Person Shooter), Blitzkrieg (strategiczna), Wings of Prey: Skrzydła Chwały (symulator, ale posiada również tryb zręcznościowy).

No i jeszcze Medal of Honor, chociaż bardziej przepadam za CoD'em.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Ja również uwielbiam znaną serię gier taktycznych- Combat Mission. Ujął mnie ciekawy sposób podejścia do tur (równoległe wykonywanie ruchów w 60 s. sekwencjach) i bardzo duży nacisk na realizm i fizykę. Wiadomo że grafika w grach tego typu to sprawa dosyć umowna i odgrywa ona drugorzędne znaczenie. Moje ulubione części to oczywiście okres II WŚ- Africa Korps i Barbarossa to Berlin, ale z tych nowszych produkcji bardzo lubię też część Afganistan z już lepszą grafiką ale nie zmienionymi zasadami prowadzenia rozgrywki. Dla tych którzy nie mieli styczności z serią- zdecydowanie polecam. Starsze części są już ciężko dostępne, można dorwać jeszcze pojedyncze sztuki za grosze na allegro, te nowsze (jak np. Afganistan) można chyba tylko dostać na stronie afan (wystarczy wpisać w google i trochę poszukać). Seria jest praktycznie nieśmiertelna dzięki fanom, którzy ciągle dodają nowe misje i kampanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie