Jump to content

Najlepsza Gra Wojenna


radek98k

Recommended Posts

Jaka jest najlepsza gra wojenna ukazująca prawde historii. Ważna jest realistyka, realistyka graficzna, realistyka poruszania przedmiotów, efekty dymu, prawidłowe dźwięki wybuchów i odgłosów, no i grafika (rodzaj, jakośc).
Call of Duty 2 ma fatalną realistyka przedmiotów (np. obrót wieży w tygrysie trwa ok 5 sekund, poziom 88 rige (chyba) to jazda czołgiem- nieprawda, tylko ślizganie się po pustyni z szybakostrzelnym działem). Dźwięki też mają winę. Najlepiej zrobic do tego punkty za każdą zaletę. Lepiej będzie można stwierdzic.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Człowieku ty się od calla odwal supier gierka może nie realistyczna ale rok produkcji mówi sam za siebie ja gram w sieci i jest super a co do gier to jest tak jedna ma dobrą grafikę ale wszystkie czołgi to t 34 a ina znowu grafika gorsza ale gra bardziej realistyczna zależy kto co lubi.
Link to comment
Share on other sites

Tak ale cll 5 jest bardziej zaawansowany technologicznie a mimo to są popełniane błędy tak jak mówiłem jak grafika dobra to czołg zły niema gry idealnej.Spróbujmy popatrzeć z innej strony jakieś 90 procent wo gule niwie co to za czołg powiedzą że tygrys bo takiego tylko znają nie wszyscy interesują się historią i zwisa im to że to tygrys II chcą tylko sobie pograć.
Link to comment
Share on other sites

Znam się idealnie na grze Call of duty 2, ponieważ długo grałem w tą gre. Znam każdą teksture w grze i poza nią. Dużo razy otwierałem" gre w celu poznania jej. Pliki .iwd można otworzyc w WinRarze. W multiplayerze też dużo grywam. Rok produkcji gry nie jest ważny, może nowsza gra byc gorsza od starszej.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
NAJLEPSZA GRA WOJENNA powstanie dopiero w tedy gdy :
- będziemy musieli osobiście biegać , kucać, czołgać się, czuć ból i myśleć na prawdę bo tera to są gry zręcznościowe jaki by tytuł nie nosiły.
Link to comment
Share on other sites

NEPTUNAK fajnie pomyślałeś z tymi grami już widze się w m 42 na głowie i stg 44 w ręku schowany za tygrysem to bybyła frajda ale co do gier tego typu to najlepsze serie to medal of honor,brothers in arms,i oczywiście call of diuty je grałem we wszystkie części tych seri i szczerze polecam.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information