Jump to content

Blaszczu

Forum members
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Wielkie Dzięki za szczegóły.Pozdrawiam.
 2. Dzięki za pomoc w moich wątkach kazioW24.Pzdr.
 3. Witam,Kolegów proszę o pomoc w identyfikacji klamry.Prawdopodobnie mosiężna 5 cm na ok 3,5 cm.Wyczytałem,że może być Napoleonek,ale ta wrzucana dawno przeze mnie ,mniejsza i inny metal.Dzięki za każde info Pozdrawiam.
 4. Witam Kolegów prośba o pomoc w rozpoznaniu plomby ołowianej,średnica ok.2,5 cm,grubość ok.3mm.W środku dwa otwory na sznurek".O ile można mówić tutaj o rewersie orzeł starego" kształtu.Dzięki za jakiekolwiek info pzdr.
 5. ManyFace sreberko jak nic,hipolit-04 to mosiężne nie ciężkie i zastanawiają te litery na części po agrawce zdj.2.Może to faktycznie dwie odrębne rzeczy,tak czy tak dzięki za pomoc.
 6. Witam Kolegów prośba o pomoc w rozpoznaniu monety.Średnica 1,8 cm. ok.Prawdopodobnie srebro.Na dacie bicia jakby początek 16-tego wieku.Dzięki za pomoc w id.
 7. I wszystko jasne dzięki Koledzy za pomoc.Pozdrawiam Was szacun dla wiedzy.
 8. Witam Koledzy Średnica guzika 1,8 cm,wysokość tego co jest z tyłu 2,7 cm, szer.2,2 cm.Otwory 9 sztuk o średnicy ok.2-3 mm.Dzięki za pomoc.
 9. Teraz widać przód owej rzeczy, dwa elementy kiedyś były całością.Może teraz ktoś coś podpowie z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information