Jump to content

Tatuaż patriotyczny


der_bartosz

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Czekaj- chyba powinieneś wyjaśnić, czy chcesz to zrobić z sensem czy ot tak sobie. Jak tak sobie- masz pełne pole do popisu. Można ( nie tam, że polecam ) runy i Polska dla Polaków, możesz mieć biało-czerwoną swastę, itp. :

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://bi.gazeta.pl/im/3/5182/z5182653X.jpg&imgrefurl=http://ojczyzna.blox.pl/html&h=419&w=640&sz=66&hl=pl&start=43&um=1&usg=__PENzi2IwZ9mEgPYrQXFvXyKEh7o=&tbnid=It_APWf39tdywM:&tbnh=90&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3D%2522b%25C3%25B3g,%2Bhonor,%2Bojczyzna%2522%26start%3D40%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN

A tak na serio- zazwyczaj słowa związane z odpowiednio stylizowanym orłem. Z inną wersją ( patrz biżuteria patriotyczna ) się nie spotkałem.

Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Dziś trudno o prawdziwych patriotów. Dziś rządzące partie polityczne zamiast zbroić armię na potęgę, ruszyć program budowy polskiej bomby atomowej, by rozpocząć wojnę przeciwko pedałom z unii europejskiej i degeneratom z rosji rozprzedają Polskę. Sprzedajemy fabryki, domy żydom i innym obckorajowcom. Sprzedajemy ziemię. A przecież to My Polacy, Naród Wybrany, powinniśmy przejmować spedalony przemysł zachodni i zdegenerowany ruski.
Jeśli nie stać nas wykupić zachodnie koncerny to powinniśmyu je siło odebrać im. Naszym dzielnym wojskiem, naszymi samolotami i bombami.
????
Link to comment
Share on other sites

a parę lat jak już na szczęście dojdzie do otwartego militarnego konfiktu z
rosją, to polskie pokolenie JPII, które dziś dorasta będzie się bić z pokoleniem
putin." Ale oni mają na****ne w garach... pewnie pierwsi by spierdalali jak przyszło by co do czego. Patryjoci ku**a, tak nienawidzą niemców a posługują się nazistowskimi symbolami... Żałosne.

Pozdro
Link to comment
Share on other sites

Temat zjechał z trasy, wiadomo, ale strona z podanego linka redagowana jest przez jakieś anty-nazi i odrazu widać że ma na celu ośmieszenie środowisk skrajnie prawicowych i ultrakatolickich, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie brał by tego na poważnie.
A co do tatuażu to widziałem kiedyś motyw z konturami Polski z drutu kolczastego..
Link to comment
Share on other sites

tylko uwazajcie bo tatuaze wciagaja jak narkotyki i uzalezniaja:) co prawda nie mam patriotycznych motywow wydziaranych a bardziej biomechanike w stylu Gigera i Beksinskiego noge ze wszystkich stron,plecy, teraz z plecow bedzie wychodzic na tors no i rozpoczelem robic tz rekawki z plecow czyli przez ramie to nadgarstka ze wszystkich stron ma sie rozumiec ;)
wiem wiem... ludzie zdrowi tak sie nie szpeca" :P
Pozdro
Link to comment
Share on other sites

nie powiem ci jak jest z silownia.ale ja np robiac lape kopalem kilka dni pozniej i ciezko mi sie to robilo mimo iz mialem nawazelinowana reke to przy ruchach czulem sciaganie sie skory po prostu stupki odpadaly powoli(jest to normalne)
a co do nabierania zrzucania masy to tatuaz sie rozciaga ale w taki sposob ze zachowuje swoj pierwotny wyglad.
oczywiscie w studiu cie dokladniej poinformuja jak masz po zabiegu o niego dbac przez kilkanascie dni itp.
aha najwazniejsze gdy beda schodzic strupy NIE DRAPAC!wtedy robi sie nowy naskorek i swedzi jak przy poparzeniu sie sloncem,a drapiac mozesz usunac barwnik i wtedy dziara jest do poprawienia.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information