Skocz do zawartości

Stug IV Grzegorzewo FINAŁ!!!


stuwras4

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie(forum) TPSu pojawiło się kilka nowych zdjęć ( niestety z wczoraj)....
oto bezpośredni link do posta z opisem przebiegu akcji ( na chwile obecną marnym) oraz zdjęciami( szału puki co nie ma)
http://www.eksploracja.eu/forum/viewtopic.php?p=32366#32366
...wydaje mi się, że w tym wypadku można podać adres-jeśli dla któregoś z moderatorów jest to problem to prosze o usunięcie tego linka
Ps. ponieważ każdy dba o swoje podwórko prosił bym o nie kopiowanie zdjęć bez zgody TPSu...
pozdro
Bil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 498
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Najnowsze newsy: nadal nic, i dziś jeszcze chyba nic.
Z relacji TPS wynika, że w tej chwili trwa odciążanie" pojazdu z błota i oczyszczanie jego najbliższej okolicy za pomocą refulatorów. Oczyszczanie potrwa przynajmniej do jutra z krótką przerwą w nocy.

czekamy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tych kilku zapodanych zdjęciach fragmentu kadłuba to zachował się w stanie prawie fabrycznym. Zero rdzy, tylko widoczna farba podkładowa. Ależ będzie sensacja na skalę światową jak go już wyrwą. Bo jestem przekonany, że tym razem to się uda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z tym odmulaniem wraku? Mam nadzieje że za pomocą eżektora i cała zawartość trafi na sita, bo gdzieś wcześniej było gdzieś napisane, że przy pomocy wody pod ciśnieniem co mogło by wypłukać zawartość wanny. Ale jak eżektory to spoko.
Mam nadzieje że wyjdzie dobrze napchany drobnicą jak dobra kasza (lub grochówka) skwarkami :)). Kalesony załogi, maszynki do mięsa itp ;)
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem mieszkańcem Grzegorzewa i nie Stug IV Grzegorzewo tylko Stug IV Grzegorzew :),ludzie często przyjmują błędną odmianę więc się nie czepiam, mniejsza z tym.Te zdjęcia na grzegorzew.pl to moja robota i w miarę mozliwości dodaję co mogę, choć to nie jest relacja na żywo. Dziś tam byłem i mam nowe fotki, które będą na stronie jutro z rana. Chłopaki walczą i widać, że nie brak im werwy, więc pewnie tym razem się uda. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie