Skocz do zawartości

Stug IV Grzegorzewo FINAŁ!!!


stuwras4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja teraz napiszę to o co prosił mnie kpt. Ogrodniczuk tam na miejscu, nad Rgilewką.

Panowie i Panie, Koledzy

Muzeum przy CWSL w Poznaniu nie ma ANI ZŁOTÓWKI, powtarzam (Tomek kazał mi podkreślić) ANI ZŁOTÓWKI na renowację tego Stuga.
I to jest problem!!!
Wszelkie opowieści o tabunach sponsorów okazały się wyssane z palca.

Koniec wiadomości specjalnej od kpt. Ogrodniczuka.

I co Państwo na to?

pozdrawiam

JaH - -FWP



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora PATRON 18:13 11-07-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.
Może jest jakaś możliwość zbiórki funduszy na remont tego stuga, w końcu wiele osób chciało pomóc, więc może muzeum uruchomi jakieś konto które podacie i będzie można wpłacać jakieś sumy( ile kto może) na ten szczytny cel. Bo o ile sponsorzy jeśli sie znajdą to będą wiedzieli gdzie sie zgłośić, o tyle osoby prywatne, jak ja, które jakiś mały grosik chcieliby dać to nie bardzo wiedzą jak to zrobić.
Proponuje przemysleć ten temat.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wszystko szybko, sprawnie i zgodnie z planem!
Ale... no właśnie... Jest jedno ale... O ile wiem to żeby cokolwiek wydobyć trzeba mieć zgodę WKZ. Żeby decyzja była pozytywna to trzeba wskazać miejsce gdzie trafi wydobyty obiekt(może to rónież zrobić WKZ) i udokumentować środki na jego konserwację...
Po stwierdzeniu, że nie ma ani złotówki na ten jakże szczytny cel zastanawia mnie... sam nie do końca wiem co... Beztroska?

Tak czy inaczej szacunek dla ekipy technicznej.

Pozdrawiam, mab1978.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie