Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część III )


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Typ ma jeszcze parę innych rzeczy do sprzedania, obawiam się że o połowę nie zejdzie. Ale pamietajmy o młocarni która ciągle ma na wyposażeniu cztery fajne kółeczka i na pewno nie będą za drogie,trzeba tylko poczekać na momoent i pójdą za grosze.(fota dla przypomnienia,sorki za dubla;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
To zdjęcie już było ale w znacznie gorszej rozdzielczości. Norwegia Październik 1944.

Dziej ta młockarnia przejdzie do historii, śliczna jest. Gratuluję wytrwałości w poszukiwaniach...

Woodhaven faktycznie hak innego typu niż ten nasz, obsada mocowania haka z ostatniego zdjęcia wygląda na wykopek :)

Cross - na zdjęciach gąska TDT od Ciebie :)
Do doktoratu na temat gąsienic jeszcze wrócę .... ..notoryczny brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Hebda z gąskami jest faktycznie tak jak pisze Tendrzak, ale jak pisałem już kilkukrotnie - najważniejsze są dobre chęci. Gratuluję „wykopka”, fajnie się coś takiego niesie :)

Dziej naprzód, naprzód... już niedługo kolejny mały kroczek.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tą aukcję dzisiaj ale nie miałem już problemów z rozpoznaniem:)))
Natomiast wydaję mi się, że są na allegro gąski do RSa. 17 sztuk tylko całkowicie źle podpisana aukcja:)))
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
chor. - dzięki za namiar, tak jak napisał Woodhaven to nie RSO zresztą widziałem że Tendrzak już je zidentyfikował na alle..

Na zdjęciu kolejny cios wymierzony myślenickiemu listonoszowi przez jednego z przyjaciół Projektu RSO". Tym razem zastosowano taktykę wojny psychologicznej biedny listonosz przyzwyczajony do małych ciężkich paczek z ogniwami RSO został zaskoczony dużą ale stosunkowo lekką przesyłką. Siedzi teraz załamany na schodach muzeum przeklinając swój los i zaklinając się że wyjedzie do Irlandii .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tombspider w paczce znajduje się prezent dla muzeum który otrzymaliśmy od Kolegi:

Kitolifa

Nie jest to część od RSO, lecz kanister wehrmachtu który kiedyś przyozdobi naszą purchawkę na gąsienicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w niedziele będę mógł zaprezentować Wam zdjęcia nowej części RSO :)

Kitolif - Wielkie Dzięki i jesteśmy w kontakcie :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie