Jump to content

chor.

Forum members
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam. Panowie mam pytanie do znawców tematyki. Mianowicie chciałbym się zorientować jak rzadki jest to samochód w Polsce? Ile może być jeżdżących sztuk w rękach Polskich kolekcjonerów? Chodzi mi o samochody wojennej produkcji. 4-5 lat temu mogłem nabyć taki wóz ( i to niewielkim kosztem) niestety troszkę za długo się czaiłem i przespałem sprawę. Samochód był kompletny w ok 70- 80 proc. Co ciekawe miał podzespoły amerykańskie! Więc produkcja ewidentnie wojenna.
 2. Lemeryt widziałeś to?? http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=270&i=177752&v=t&t=177752
 3. Witam ponownie. Chyba napisałem trochę mało precyzyjnie, oczywiście chodzi mi o Rosyjski tkzw. licznyj znak- a dokładnie: 8 rota 182 pułku Grochowskiego nr żołnierza 44. A wzmainka o tej mogile zainteresowała mnie tym bardziej dla tego że moja blacha została znaleziona ( i to w całkiem przypadkowych okolicznościach)na Podkarpaciu, a dokladnie okolica St. Woli. Nawet przez jakiś czas nie wiedziałem dokładnie co to jest:)
 4. leszekranger11 piszesz o mogile carskiego żołnierza ze 182 pułku, jestem w posiadaniu nieśmiertelnika rosyjskiego z tego właśnie pułku Grochowskiego. Czy orientujesz sie może coś na temat szlaku bojowego tegoz pułku??
×
×
 • Create New...

Important Information