Skocz do zawartości

hobby -inne


krystian-szabla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
kloki cieszy oko :)
fajna ta akwarelka. Mnie pędzlem nie wychodzi nic..
Z to ostatnim czasem mam zajawkę na fotografowanie architektury na granicy górnego śląska i Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Da się świetnie zauważyc gdzie kiedyś ziemie były pod zaborem rosyjskim a gdzie pod panowaniem pruskim.
Wieczorem dorzuce jakieś fotki.
pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Widze że wiele rodzajów hobby się powtarza u ludzi z kręgu forum odkrywcy.
Nie będę oryginalny niestety i dorzuce swoje- architektura obronna do chwili obecnej, z dużym naciskiem na zamki średniowieczne :), stare motocykle, koleje - szczególnie wąski tor, kiedyś modelarstwo i minerały, nadal fotografia, okręty wojenne i historia z tym związana, broń biała, wędkarstwo, windsurfing itp... itd... No i podróże dalekie i te całkiem bliskie po regionie.
uff :) Pozdrowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8total4 skąd jesteś ? zajrzyj na stronkę mojego kumpla www.szwed.bomba.pl , ja poza wykopkami interesuje się innymi formami poszukiwań, na chwile obecną kompletuję osprzęt do poszukiwań neodymem, zbieram informacje o obu wojnach światowych, a co do modelarstwa to was podziwiam, sam skleiłem pare modeli ale nie mozna tego nazwać konikiem. Jestem miłośnikiem muzyki lat 90' (kaliber 44, paktofonika, i pokrewne, pokahontaz, pijani powietrzem [ściułani luftem xD]itp)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie