Skocz do zawartości

hobby -inne


krystian-szabla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ciekawy temat i wielka roznorodnosc zainteresowan.
Ja... jestem niczym bardzo niezdecydowana osoba, takie mam wrazenie. Kolekcjonuje bursztyn i jego odmiany, czyli zywice kopalne z calego swiata. Aktywnie- zbieralem okazy w kilku Stanach USA, Kanadzie. Libanie itp. Moja kolekcja istnieje w Muzeum Ziemi w Warszawie dla wszystkich do wgladu na wystawie stalej.
Pasjonuje sie szybkimi motorowkami, restauruje teraz slizgacz z 1974 roku, kultowa marka w Stanach (Switzer, SS175) bedzie napedzana 175HP Mercury Black Max pozaburtowym silnikiem.
Druga to aluminiowa lodz, '56 Queen Mary bedzie w pelni wypolerowana i idealna na zegluge po rzekach lub na ryby.
Militaria? Przypadkowo zapoznalem sie z Collings Foundation i ich WWII bombowcami. Zaliczylem juz cztery loty na Latajacej Fortecy i Liberatorze. Koledzy ktorych poznalem wlasnie pomagaja w wolnych chwilach przy calkowitej renowacji Latajacej Fortecy. Zwiedzanie air shows jak i towarzyszacych im inscenizacji i sprzetu wojskowego jest zarazliwe, szczegolnie w kraju gdzie bez zadnego problemu nie bedac karanym mozna sobie nabywac i posiadac takie cacka. Ostatnio rozmawialismy z grupa inscenizujaca walke Niemcow z Amerykanami- jeden z panow posiada 5 sprawnych flakow. I czasem strzelaja ze slepakow, tyle ze szeryf szybko przyjezdza;))
3 futrzaki w domu.
Numizmatyka.
http://img90.imageshack.us/i/img0463hv7.jpg/][IMG]


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 07:15 29-08-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
poszukiwania w każdej formie( to oczywiste), łażenie po opuszczonych budowlach sprzed 1945(bunkry, fabryki itp), motoryzacja,troche fotografia, i wszystko co związane z wojskiem i militarką oraz jak wspomniał Kolega wyżej Wino, Kobiety i śpiew hehe;) co do muzyki, oczywiście każdy ma swoje gusta ale nie trawie muzyki typu techno, jakieś klubowe, metal lubię ale po części [nie lubię typowego darcia ryja";) tylko spokojniejsze piosnki typu Sabaton czy Metallica] lubię rap ale tylko ten który mówi o problemach codziennego dnia, egzystencji itp, natomiast nie lubię rapu typu HWDP, jointy, jaranie faji"(moim zdaniem takie piosenki nie powinny się ukazywać na płytach, po prostu powinno byc to karalne, bo do myślenia to nie daje, jest to dla debili) itp to jest SYF SYF i jeszcze raz SYF, a nie rap, prawdziwy rap to taki jaki wymieniłem wyżej(o egzystencji), wiadomo lecą tam słowa niecenzuralne, ale myślę że dosadniej trafiają takie utwory do ludzi, no i oczywiście nie jest to muzyka dla dzieci do lat 15-16, to trzeba zrozumieć, a nie słuchać bo fajny bit leci, nie trawie też feelów, mandaryn, dod, itp kiczu i komerchy;) a do jakichś posiadówek przy grillu lubię jakieś biesiadne;)

PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie