Skocz do zawartości

hobby -inne


krystian-szabla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja jak kolega Hebda również lubię opuszczone budynki.Na foto opuszczony hotel, niestety bardzo już zdewastowany i rozkradziony, jeszcze rok temu wszytko w środku było, tak jak by był gotowy na nowych gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. spodziewałem się takiej reakcji. chodzi o prawdziwych skinheadów. prawdziwi skinheads to nie naziole. to kolesie zupełnie apolityczni, przynajmniej na początku tak było. ale się zje..ło. teraz każdy kto ma łysą głowę i glany to od razu jest postrzegany jako nazi.
http://www.youtube.com/watch?v=DvCmw_yQJWw
polecam dla ogarnięcia tematu. dobry jest też film THIS IS ENGLAND przedstawiający właśnie moment rozłamu w środowisku.
pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, obejrzałem ten filmik i co najmniej zdziwko mnie chapło, skin - antyrasista? Nie obracałem się w ich towarzystwie, ale za to w latach 80-tych widziałem ich występy " na różnych festiwalach. Faktycznie muszę ogarnąć ten temat, bo polscy skinhedzi raczej w większości zaczynali już po tym rozłamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, i pewnie zielonego pojęcia nie mieli że pierwszymi skinheadami byli czarni haha! a myślę że i o narodowym socjalizmie też licho z ich wiedzą było. siła dla siły.
grunt że teraz co raz więcej ludzi wie jak to było z ruchem.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
militaria, zloty militarne wszytko co ma związek z wojskiem sprzęt itp ten nowy i stary...
lubię sobie postrzelać czy to na strzelnicy bojowej czy to na działce z wiatrówki...
motocykle te nowsze i starsze nie ma to jak posiedzieć w garażu i pogrzebać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie