Skocz do zawartości

6 Rocznica forum


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Kochany Bocianie
Wszystkiego naj naj naj!!! Na następne długie lata. Na Twoje ręce składamy życzenia z okazji maleńkiej, ale jednak rocznicy. Wszelkiej pomyślności i wielu ciekawych tematów. A przede wszystkim stalowych nerwów i kontrolowanych emocji.
Do następnej rocznicy – w takim samym gronie jak dziś.
Redakcja Odkrywcy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim stalowych nerwów i kontrolowanych emocji."


Nie da się ukryć że jak się czyta poszczególne artykuły odkrywcy, czy niektóre wpisy nerwy ludzi łapią -
Oby mniej takich wpisów - jak najwięcej merytoryczności i zdrowych dyskusji na forum.

Mam nadzieję że Bocian pozostanie takim jakim jest - niezależnym od ......... i bezstronnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lat minęło jak z knuta trzasnął;) To były czasy, takich awantur na forum już dzisiaj nie ma;) Bocian, pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich dookoła:)

LEWY

(pierwszy wpis 21 sierpień 2001, jeszcze jako GHOSTDOG)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, odzywam, się, odzwywam....
Ja się czuję zawiedziony ... jestem CZWARTYM w kolejności uzytkownikiem tego forum ( Hart był drugi) , a Ptaszysko (Bocian) się chce mnie zrobić moderatorem. No pójde sobie ztąd normalnie :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Wszystkiego najlepszego dla ciebie Bocian i zespołu.
Aha, pozdrów także Żonę i Terorystę.

Jacek akagi" Haber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obysmy sie spotykali tu jak najdluzej i w jak najlepszej atmosferze. Dziekuje Bociek za forum, za Twoj wysilek zeby nas czegos tutaj nauczyc i za to ze w pewnych chwilach moglem pomoc.

Moj pierwsz post jeszcze pod innym nickiem 2001-12-20 - taki to sobie prezent zrobilem na gwiazdke :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie