Skocz do zawartości

7TP początek prac konserwacyjnych - odsłona II


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!! Czy wiadomo w tym temacie coś nowego?? Może znalazłyby się jakieś nowe zdjęcia?? Czekamy PATRON z utęsknieniem!!!

Pozdro!!

PS Nie wiecie, czy będą jeszcze jakieś artykuły dot. rekonstrukcji 7-TP w Odkrywcy, bądź Militariach XXw ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W programie Było nie minęło" padła propozycja wypuszczenia cegiełek"...Myślę, że powinna wejść w życie jak najszybciej. Każdy z forumowiczów odwiedzający ten wątek na pewno chciałby dołożyć się osobiście choć w ten sposób do fascynującego na przedsięwzięcia... Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Witam

Projekt ma sie bardzo dobrze, ale Grzesiek i Marcin podjęli decyzje o ograniczeniu przekazu medialnego, dlatego ostatnio mało informacji.
Z tego co mi wiadomo, być może będzie można obejrzeć 7tp na Pikniku w Góraszce, natomiast na pewno bedzie do obejrzenia na tegorocznej Bzurze".
Oprócz tego będziemy mięli kilka innych niespodzianek - jedna z nich - przodek do haubicy - jest już w innym wątku na forum. Teraz szukamy do niego haubicy :))))))

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
projekt nie podupadl, a wręcz przeciwnie ma sie bardzo dobrze, chwilowo najbardzej aktualnych danych na temat prac dostarcza program w TVP 3 yło nie minęlo" gdzie prezentowane są efekty prac.
aktualnie trwają prace nad wieloma aspektami organizacyjnymi projketu i pochlaniają wiele czasu, ale już nie za dlugo ....mam nadzieję ze nie wiele po świetach zostanie zaprezentowany ciekawy pakiet informacji dotyczących projektu 7TP


PZDR PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że szczyle chodzące do szkoły mogą sobie oglądać TV przez całą sobotę i niedzielę,ale są tacy którzy akurat w takich dniach pracują (i wcale nie chodzi mi tu o księdza dobrodzieja). Są też tacy którzy akurat nie odbierają TV Polonia więc cały misterny plan z programem Było czy nie było" mogą sobie odpuścić.Zresztą obawiam się ,że 70% tego widowiska poświęcone jest pokazywaniu redaktora,20% to artystyczne ujęcia nawiedzonego i znudzonego operatora z zachodem słońca ,a caaaała reszta to meritum sprawy filmowane tak żeby niczego nie było widać.....jedyna nadzieja w zdjęciach na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
jacenty2004 strzeliłeś w dziesiatke chciałem to samo napisać..., czy to jakaś tajemnica te zdjęcia z renowacji?no proszę ludzie zrozumcie innych nie każdy siedzi non stop przed TV, tyle ze jeszcze nie piszecie że musicie poczekać na zdjęcia i jak sie okaże nie byliście niegrzeczni to zdjęc nie bedzie........ no wybaczcie troszke zabawa starych (pipipipi) w młodych indian. Sorry za moje słowa krytyki ale naprawde troche mnie irytują takie sprawy typu mamy ale nie pokażemy... jeszcze
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten sam problem niestety, ale rozumiem w pewnym sensie ekipę od rekonstrukcji. Umowa z mediami to umowa z mediami. Jeśli ktoś ma wyłączność (lub zarezerwowane to, że pierwszy będzie publikował materiały) to niestety ma.

Gdyby chociaż można było gdzieś ściągnąć ten program... niestety na itv.pl bo nie ma. :(

Może na osiołku, albo ktoś wrzuci gdzieś na serwer? (youtube?)

Pozdrawiam
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiitam ,
postaramy sie w ciągu 2 tygodni zrobić aktualizację zdjęć w wątku.
Nie przypuszczałem że może się pojawić problem braku dostępności do TVP 3 i Polonii.
Wykonam zdjęcia i zamieszczę w wątku .

PZDR PATRON


ps. zainteresowanych i pozbawionych dostępu do informacji przepraszam ,prace nie są objęte żadną wyłącznością informacji dla jakiejkolwiek instutucji, a brak aktualnych zdjęć jest związany tylko i wyłącznie z moim przeświadczeniem że łatwiej jest obejrzeć coś w tV niż na internecie , założenie okazało się błędne , więc wrócę do starego sposobu relacjonowania prac .


wesołych świąt PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie skoro odchodzicie od tv na rzecz netu no to trzeba dobrze w nim szukać tego co nam potrzeba
poniżej podaje 2 linki. Trzeba ściągnąć oba pliki bo jest spakowane rarem a znajduje się tam odcinek Było...Nie minęło
Odcinek emitowany 10 lutego 2007 , zawiera tematy:
Test nr 1-replika Pz.Kpfw II oraz prace nad odbudową 7TP.
Mapa tajemnic -poszukiwania sztandaru 75 Pułku Piechoty z Chorzowa .
http://rapidshare.com/files/15961502/By__322_o...Nie_mine__322_o.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/15965025/By__322_o...Nie_mine__322_o.part2.rar.html

niech cieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Panowie - dlaczego akurat MWP przypisujecie jakies powinnosci przekazywania ich skarbów rekonstruktorom w terenie? O ile wiadomo, jest to inicjatywa prywatna, na szczescie nieco juz sponsorowana, ale jeszcze nie objeta zadnym arodowym" programem, któremu mialyby sie podporzadkowac nawet panstwowe placówki.
Nie wydaje sie zreszta konieczne, aby wszystkie ocalale resztki pakowac w jeden odtwarzany egzemplarz pojazdu, skoro sa fizyczne mozliwosci ich zdokumentowania i skopiowania w razie potrzeby. Gdyby byly czynione jakies przeszkody w takim ewentualnym przypadku, bylby powód do ironizowania. Na razie w róznych miejscach czyta sie pisane lekka reka uszczypliwosci pod adresem muzeów, które jakoby byly winne wszystkim nieszczesciom spotykajacym cenne eksponaty. Co to komu da?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie