Skocz do zawartości

Czlowieksniegu

Moderator
  • Zawartość

    30 733
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czlowieksniegu

  1. Les... Na razie mamy takie zapewnienie ze strony nowego szefa MON. Ale czy Amerykanie o tym wiedzą? PS Jeśli mnie pamięć nie myli, AM opowiadał, że cena i termin jest związana z jakimś high-tech, który nie tylko nie trafił jeszcze na standardowe wyposażenie wojsk US, ale kończone są testy. Dotyczyło to bodajże radarów- pewny nie jestem, bo mnie aż tak to nie interesowało. Żeby się nie okazało, że taniej nawet niż Rumunia, ale na wersję z lat osiemdziesiątych...
  2. Boguś... Bo myk polega na tym, że z jednej strony mamy takie cuda, jak w załączonym zdjęciu, a z drugiej sporo członków i sympatyków ON zginęło w czasie II WŚ. Podobnie, jak np anarchistów- mało ludzi wie, że w Powstaniu walczyła i się wykrwawiła Kompania Syndykalistów... Tak samo, jak mało ludzi ma świadomość, że już w 1939 roku powstał polityczno-bojowy Związek Syndykalistów Polskich :-)
  3. Piotrków Trybunalski: przyczepa z martwymi sarnami jedzie ulicami miasta. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/piotrkow-trybunalski-przyczepa-z-martwymi-sarnami-jedzie-ulicami-miasta-fundacja-viva/b944fr4
  4. Panie i Panowie...
  5. Trzej myśliwi z łódki polowali na kaczki. Wpadli do wody, jeden nie żyje http://www.tvn24.pl/pomorze,42/cedynia-mysliwi-z-lodki-polowali-na-kaczki-wpadli-do-wody,809949.html Cóż... rozumiem, że tragedia dla rodziny, ale widać Nie ma ryzyka, nie ma zabawy".
  6. http://www.tvn24.pl/ambony-do-polowan-dla-mysliwych-zniszczone-w-puszczy-bialowieskiej,809725,s.html
  7. Mam podwyższone trójglicerydy i lekarz zalecił mi, abym szukał mięsa z wolnego wypasu, a nie korzystał z mięsa pochodzącego z hodowli, bo powoduje ono szkody dla organizmu - uzasadnia polowania w rozmowie z Wyborczą" ks. Tomasz Duszkiewicz, kapelan leśników.
  8. Nie mam pojęcia, dlaczego czepiacie się patriotów z Białegostoku? Jakiś lewacki spisek czy co...
  9. Panie i Panowie.. Jedburgh także...
  10. Nie będzie nam pps'owiec mówił, co my robić mamy :-)
  11. Les- nikt nie ukrywa, że sporo członków np ONR czy Falangi, skończyło w ziemi czy dole z wapnem. Więc tym bardziej dziwi, że udający ich następców, w jakiejś części wybierają Gott mit Uns. Polska dla Polaków"* * i nie śmiej się- brałem udział w spotkaniu", gdzie po drugiej stronie barykady, na moście w Zgorzelcu, nasi patrioci darli pyski Heil Polska dla Polaków". ** rozumiem, że nie masz świadomości, jak duże związki mają nasi patrioci" z neofaszystami w, np, Niemczech...
  12. Dlatego już wyżej napisałem- nagle nikt nikogo nie zna, a złapany za rękę krzyczy, że to nie jego ręka a i w ogóle to sprawa polityczna.
  13. zuki (583 / 31) 2018-01-25 17:41:22 A coś więcej niż A u was biją murzynów"? Zwłaszcza, że podałem kilka zdjęć do refleksji... Nadal uważasz, że to spisek lewaków?
  14. Jedburgh_Ops (386 / 1) 2018-01-25 17:03:39 A widzisz.... Ciebie klauzula sumienia nie dotyczy. I minister szybko Ci wytłumaczył, po krótkim wydobywczym, że pacjent jak najbardziej się nadawał do pracy.
  15. Panów z zagranicy sami sobie rozgryźcie... Ten z falangą, to... funkcyjny ONR z Zarządu Głównego.* * przynajmniej do 2015, w momencie (?) zrobienia zdjęcia. One nie wiedzą, że w sieci nic nie ginie?
  16. Znajomy z Obłęd (88)...
  17. Honorowi krwiodawcy"...
  18. Żeby Zuki nie musiał się zastanawiać, czy pytanie nie był ab tendencyjne...
  19. Zuki- szybki quzi. Jak nazywa się kandydat na urząd prezydenta wystawiony" przez Ruch Narodowy?
  20. http://pracownia.org.pl/pracownia-aktualnosci/426-puder-dla-pana-ministra
  21. http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22935610,obrazil-onr-wpisem-na-facebooku-i-stanal-przed-sadem-wstyd.html#MTstream
  22. Teraz, zapewne, tak nie będzie- za duży syf narobili i zbyt głośna sprawa. Ale ileś spraw w ten deseń się kończyło- że to salut rzymski, że znak szczęścia, a nie godło" III Rzeszy, itp. PS A zbiórka dla Walusia, jak wisiała, tak wisi...
  23. Jedburgh_Ops (376 / 1) 2018-01-23 18:47:53 Po pierwsze primo- odturlaj się od swastyki :-) Po drugie primo- w naszym grajdołku może się okazać, że one ylko" na własny użytek, albo właśnie faktycznie to była neopogańska impreza.
  24. A ja, mimo że dokumentnie innej i mało popularnej w naszej socjalistycznej Ojczyźnie, bajki jestem, to bym sobie wycieczki religijne podarował. Możemy o związku KK z nazizmem, faszyzmem, antysemityzmem, ale nie o poczęciu lub jego braku, chodzeniu po wodzie i pędzeniu wina z wody.
  25. A mnie, zwłaszcza dziś od 6 rano, zastanawia, czy znów będą tłumaczenia przed prorokiem To nie ja, to kolega", To nie sieg heil, ale pięć piw proszę"*, To nie sieg heil, ale po tąd śniegu nasypało", To nie AH na klacie, ale babcia Gertruda"..itp itd... Ja rozumiem, że można za propagowanie wyrok dostać, ale nie ma ryzyka, nie ma zabawy. Więc po kiego się później miętkim w kolanach robić? Zwłaszcza, jeśli to nie pierwszy raz ze służbami spotkanie. * w środku lasu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie