Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

 

Mleko też podrożeje.

"Kamuflaż samochodów dostawczych na Krymie: na jednym napisali „Mleko”, a na drugim zbudowali ramę, by imitować ciężarówkę.

 

Zapisujemy to do notatek."

IMG_20260622_091729_776.jpg

  • Odpowiedzi 12,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • bodziu000000

    3202

  • Jedburgh_Ops

    2027

  • karpik

    1845

  • MarekA

    1348

Napisano
W dniu 20.06.2026 o 13:41, karpik napisał:

IMG_20260620_134009_844.jpg

IMG_20260620_134009_762.jpg

IMG_20260620_134010_551.jpg

IMG_20260620_134010_588.jpg

Przykład jak państwo bagienne jest szybkie i sprawne. Sprawę z brakiem paliwa i sprzedaży na fiolki na portalach, rozwiązano natychmiast. Zakazano sprzedaży. Brawo łysy.

IMG_20260622_093113_130.jpg

Napisano
2 godziny temu, karpik napisał:

Przykład jak państwo bagienne jest szybkie i sprawne. Sprawę z brakiem paliwa i sprzedaży na fiolki na portalach, rozwiązano natychmiast. Zakazano sprzedaży. Brawo łysy.

IMG_20260622_093113_130.jpg

Zarutski (rosyjski Polak w Polsce) opisał mechanizm paliwowy u ruskich , po ataku na rafinerię lub skład paliwa , zgłasza się do Moskwy duże uszkodzenia (nawet jak są małe) , dostają kasę na odbudowę , zgłasza się rónież , że w czasie ataku zniszczone zostały zapasy paliwa , w tym samym czasie paliwo cysternami wywozi się do zaprzyjaźnionych lub "swoich" stacji benzynowych i sprzedaje szybko z 10-15% upustem . I biznes się kręci.

Napisano
8 minut temu, Cypis napisał:

Zarutski (rosyjski Polak w Polsce) opisał mechanizm paliwowy u ruskich , po ataku na rafinerię lub skład paliwa , zgłasza się do Moskwy duże uszkodzenia (nawet jak są małe) , dostają kasę na odbudowę , zgłasza się rónież , że w czasie ataku zniszczone zostały zapasy paliwa , w tym samym czasie paliwo cysternami wywozi się do zaprzyjaźnionych lub "swoich" stacji benzynowych i sprzedaje szybko z 10-15% upustem . I biznes się kręci.

Uwierz. Na Krymie nie ma paliwa nawet dla złodziei. Nie muszą zawyżać strat.

Napisano

Taaaak!!!😅

"Zyuganov zaproponował wycofanie depozytów Rosjan i środków biznesowych z banków

 

„Obecnie w bankach znajdują się 67 bilionów waszych pieniędzy. 67 bilionów i 63 biliony przedsiębiorstw. Łącznie 130 bilionów. To trzy budżety państwowe. Leżą i wzbogacają bankierów” – wyjaśnił Zyuganov.

 

Komunista uważa, że zgromadzone środki nie działają na gospodarkę i nie są przeznaczone na produkcję. Jego zdaniem problem można szybko rozwiązać, również dekretem prezydenckim.

 

Wygląda na to, że Zyuganov w końcu znalazł pieniądze, które nie zostały jeszcze wydane na wojnę."

  • Haha 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie