karpik Napisano wczoraj o 07:19 Napisano wczoraj o 07:19 Mleko też podrożeje. "Kamuflaż samochodów dostawczych na Krymie: na jednym napisali „Mleko”, a na drugim zbudowali ramę, by imitować ciężarówkę. Zapisujemy to do notatek."
karpik Napisano wczoraj o 07:36 Napisano wczoraj o 07:36 W dniu 20.06.2026 o 13:41, karpik napisał: Przykład jak państwo bagienne jest szybkie i sprawne. Sprawę z brakiem paliwa i sprzedaży na fiolki na portalach, rozwiązano natychmiast. Zakazano sprzedaży. Brawo łysy.
Cypis Napisano wczoraj o 09:41 Napisano wczoraj o 09:41 2 godziny temu, karpik napisał: Przykład jak państwo bagienne jest szybkie i sprawne. Sprawę z brakiem paliwa i sprzedaży na fiolki na portalach, rozwiązano natychmiast. Zakazano sprzedaży. Brawo łysy. Zarutski (rosyjski Polak w Polsce) opisał mechanizm paliwowy u ruskich , po ataku na rafinerię lub skład paliwa , zgłasza się do Moskwy duże uszkodzenia (nawet jak są małe) , dostają kasę na odbudowę , zgłasza się rónież , że w czasie ataku zniszczone zostały zapasy paliwa , w tym samym czasie paliwo cysternami wywozi się do zaprzyjaźnionych lub "swoich" stacji benzynowych i sprzedaje szybko z 10-15% upustem . I biznes się kręci.
karpik Napisano wczoraj o 09:52 Napisano wczoraj o 09:52 8 minut temu, Cypis napisał: Zarutski (rosyjski Polak w Polsce) opisał mechanizm paliwowy u ruskich , po ataku na rafinerię lub skład paliwa , zgłasza się do Moskwy duże uszkodzenia (nawet jak są małe) , dostają kasę na odbudowę , zgłasza się rónież , że w czasie ataku zniszczone zostały zapasy paliwa , w tym samym czasie paliwo cysternami wywozi się do zaprzyjaźnionych lub "swoich" stacji benzynowych i sprzedaje szybko z 10-15% upustem . I biznes się kręci. Uwierz. Na Krymie nie ma paliwa nawet dla złodziei. Nie muszą zawyżać strat. VID_20260622_114944_183.mp4
karpik Napisano wczoraj o 11:57 Napisano wczoraj o 11:57 Hart ducha w narodzie. Mimo groźnej sytuacji, rosjanin dzielnie wypatruje dronów na niebie.
karpik Napisano wczoraj o 12:34 Napisano wczoraj o 12:34 "Most logistyczny w Wasiliówce został zniszczony w wyniku ataku lotniczego Sił Zbrojnych Ukrainy. " VID_20260622_142438_987.mp4 VID_20260622_142416_818.mp4
karpik Napisano wczoraj o 12:53 Napisano wczoraj o 12:53 Taaaak!!! "Zyuganov zaproponował wycofanie depozytów Rosjan i środków biznesowych z banków „Obecnie w bankach znajdują się 67 bilionów waszych pieniędzy. 67 bilionów i 63 biliony przedsiębiorstw. Łącznie 130 bilionów. To trzy budżety państwowe. Leżą i wzbogacają bankierów” – wyjaśnił Zyuganov. Komunista uważa, że zgromadzone środki nie działają na gospodarkę i nie są przeznaczone na produkcję. Jego zdaniem problem można szybko rozwiązać, również dekretem prezydenckim. Wygląda na to, że Zyuganov w końcu znalazł pieniądze, które nie zostały jeszcze wydane na wojnę." VID_20260622_145228_019.mp4 1
pawel_breslau Napisano wczoraj o 14:42 Napisano wczoraj o 14:42 Podczas ataku rosyjskiego drona na Morzu Czarnym trafiony został turecki statek towarowy "VICTRESS", płynący do ukraińskiego portu. W wyniku ataku zginął 58-letni członek załogi, a jednostka stanęła w płomieniach. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/turecki-statek-trafiony-przez-drona-na-morzu-czarnym-szczegoly-ataku/6ehcs7n
pawel_breslau Napisano wczoraj o 14:42 Napisano wczoraj o 14:42 Michał Kamiński postanowił zwrócić Ukrainie dwa odznaczenia państwowe. "Jeżeli bohaterami narodowymi czynione są osoby odpowiedzialne za masowe zbrodnie na ludności cywilnej, Polska ma [...] obowiązek reagować" — tak wyjaśnił swoją decyzję. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/michal-kaminski-oddaje-ukrainie-odznaczenia-to-reakcja-na-decyzje-zelenskiego/418els8 2
pawel_breslau Napisano wczoraj o 14:43 Napisano wczoraj o 14:43 Rosyjskie władze poinformowały, że do 1 września na Krymie nie będzie można organizować żadnych form wypoczynku dla dzieci. Swoje trzy grosze dołożyła też Ukraina, która podsumowała ostatnie ataki na okupowany półwysep twierdząc, że "zamknęła sezon plażowy na Krymie". https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-zamyka-sezon-plazowy-na-krymie-wladze-rosji-oglaszaja/q6pc6mj?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg
Cronos Napisano wczoraj o 16:55 Napisano wczoraj o 16:55 Przydacz już się kompletnie nie kryje, że są na usługach Kremla. Tylko ich frajerstwo polega na tym, że nie dostaną za to złamanego rubla:)
pawel_breslau Napisano wczoraj o 18:37 Napisano wczoraj o 18:37 Pawło Klimkin, były szef resortu dyplomacji Ukrainy, skomentował kryzys w relacjach polsko-ukraińskich. W jego opinii w sprawie UPA i bolesnej historii polskie społeczeństwo tworzy mity, co przypomina działanie reżimu Władimira Putina. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mocne-slowa-bylego-szefa-msz-ukrainy-porownal-polske-do-rosji/52pjmhe
karpik Napisano wczoraj o 19:27 Napisano wczoraj o 19:27 Ciężar gatunkowy związku radzieckiego. VID_20260622_212549_849.mp4 1 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się