Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie c.d.


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, toska napisał:

Czyli uważasz że polityka ukr wobec PL jest na odpowiednio adekwatnym poziomie i nie powinno się od nich wymagać spolegliwości w pewnych kwestiach?

Jesteś tą trzecią grupą......

Możesz mnie nazywać ruską onuca zwisa mi to kalafiorem ale za grosz nie ufam tym banderowskim sukinkotom.

Przy pierwszej możliwej okazji nastraja nam do butów.

A jaki to jest adekwatny poziom? Nie nazwę onucą, ponieważ nie każdy zmanipulowany egoista to od razu onuca. Reszty szkoda komentować, pewno jesteś "Sukinkotem Dmowskiego". Tylko współczuć. A do butów to sobie sami najbardziej sramy. Bez odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cronos napisał:

A jaki to jest adekwatny poziom? Nie nazwę onucą, ponieważ nie każdy zmanipulowany egoista to od razu onuca. Reszty szkoda komentować, pewno jesteś "Sukinkotem Dmowskiego". Tylko współczuć. A do butów to sobie sami najbardziej sramy. Bez odpowiedzi.

 

Daleko mi do endecji i całego tego przedwojennego tałatajstwa z naczelnikiem na przodzie .

Jestem prozaikiem z podejściem ze jak ktoś mi pomaga to jestem wdzięczny.

Z twoją naiwnością i postrzeganiem jednowymiarowym stosunków PL_UKR też nie da się dyskutować 

Ja wiem że chciałbyś aby Polska była postrzegana jako Chrystus narodów ale prawda jest bardziej brutalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, toska napisał:

Czyli uważasz że polityka ukr wobec PL jest na odpowiednio adekwatnym poziomie i nie powinno się od nich wymagać spolegliwości w pewnych kwestiach?

Jesteś tą trzecią grupą......

Czyli wiesz jaką opinię ma oponent i ją zwalczasz. Co jeśli się myślisz a oponentowi chodzi o coś innego? Co do ukraińskiej wdzięczności kto i jak ma ja ocenić? Prawdziwa wdzięczność będzie dopiero gdy oni spełnią wszystkie nasze oczekiwania? Najlepiej z nawiązką? Przecież to jest dość względne pojęcie. Dużo zależy od tego czy to ty masz być wdzięczny z coś komuś czy ktoś tobie. Jest jak z wieloma rzeczami na tym świecie.

Edytowane przez MarekA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarekA napisał:

Czyli wiesz jaką opinię ma oponent i ją zwalczasz. Co jeśli się myślisz a oponentowi chodzi o coś innego? Co do ukraińskiej wdzięczności kto i jak ma ja ocenić? Prawdziwa wdzięczność będzie dopiero gdy oni spełnią wszystkie nasze oczekiwania? Najlepiej z nawiązką? Przecież to jest dość względne pojęcie. Dużo zależy od tego czy to ty masz być wdzięczny z coś komuś czy ktoś tobie. Jest jak z wieloma rzeczami na tym świecie.

Wchodzimy w naturę człowieka i tego jak on interpretuje fakty.

A jakie one są ....  

Ukraina walczy o swoje istnienie przy okazji walcząc o nasz spkuj to napewno daj inny fakt który istnieje w relacjach państwo państwo gdzie poszli na jakiekolwiek ustępstwo jak coś im się nie podoba to nawet z nami nie rozmawiają tylko zapieprzają so Brukseli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie martw się RWD60. Pomysłów na bezpieczeństwo rządzący mają w bród;)

Chyba jak ministrzyca to wie co mówi...

A jak i to nie pomoże to zawsze mogą wrogów rozbroić uśmiechem;)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ВСУ полностью закрыли восточную границу котла в Курщине, — BILD

В нем оказались около 3000 россиян. С юга и запада он заблокирован госграницей, с севера – рекой Сейм.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare , ale to info do dyskusji o roli Polski w Ukrainie

"Według zaprezentowanej mapy Polska miałaby (wraz z Włochami) uczestniczyć w odbudowie Donbasu."

Czyli regionu , który pewnie jako ostatni wróci do Ukrainy (jeżeli w ogóle wróci) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Cypis napisał:

В Украине разбился F-16. Крушение произошло во время массированной атаки 26 августа, 

Rezultat „przyspieszonego programu szkolenia”? Czy kolizja z odłamkami zwalczanego celu? Ciekawe.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beaviso napisał:

Rezultat „przyspieszonego programu szkolenia”? Czy kolizja z odłamkami zwalczanego celu? Ciekawe.

M.

 

ciekawe to jest to , że Ukraińcy siedzieli cicho , a info podali dzisiaj amerykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cypis napisał:

ciekawe to jest to , że Ukraińcy siedzieli cicho , a info podali dzisiaj amerykanie

Już wczoraj podałem informację, że jeden z pilotów wyszkolonych na F-16 zginął. Ukraińcy sami to napisali. A nie zginął raczej latając dronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bodziu000000 napisał:

Już wczoraj podałem informację, że jeden z pilotów wyszkolonych na F-16 zginął. Ukraińcy sami to napisali. A nie zginął raczej latając dronem.

no chyba nie zginął w locie tylko w wybuchu na lotnisku w Iwano-Frankowsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, RDW60 napisał:

Wygląda na to, że nawet Białoruś ma lepsze procedury niż te które wypracowały nasze rządy.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/bialorus-zestrzelila-rosyjskiego-drona-pierwszy-taki-przypadek/p9z0c3j

Nie jestem pewien czy białoruskie procedury powinny być wzorem.


https://sadendings.blog/alan-fraenckel-and-john-stuart-jervis/
https://kresy24.pl/jak-bialoruskie-lotnictwo-zestrzelilo-balon-z-amerykanami-na-pokladzie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cypis napisał:

no chyba nie zginął w locie tylko w wybuchu na lotnisku w Iwano-Frankowsku.

a jednak zginął w powietrzu , samolot trafiony Patriotem

F-16, во время массовых ракетных обстрелов 26 августа, был сбит ЗРК Patriot из-за дискоординации между подразделениями ВВС Украины, — Безугла
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cypis napisał:

a jednak zginął w powietrzu , samolot trafiony Patriotem

F-16, во время массовых ракетных обстрелов 26 августа, был сбит ЗРК Patriot из-за дискоординации между подразделениями ВВС Украины, — Безугла
 

Czyli że co sami go zarżnęli?

Ktoś gdzieś pisał że najniebzpiecznieja rzecz dla ruskiego pilota i samolotu jest ruska obrona opl.

A tu taki kwiatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie