Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie c.d.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, M81 napisał:

 

"Tusk wizytujący sprzyjającą Rosji Serbię" - ja bym powiedział że prezydent Serbii wolał spotkać się z u siebie z Tuskiem niż jechać do rosii spotkać się z putinem. To o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarekA napisał:

"Tusk wizytujący sprzyjającą Rosji Serbię" - ja bym powiedział że prezydent Serbii wolał spotkać się z u siebie z Tuskiem niż jechać do rosii spotkać się z putinem. To o czymś świadczy.

A może Tusk jako wysłannik UE pojechał z jakimś ultimatum dla Serbii , żeby wybrali , albo wybieracie Europie lub pozostaniecie jedyną czerwoną plamą na bałkanach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cypis napisał:

A może Tusk jako wysłannik UE pojechał z jakimś ultimatum dla Serbii , żeby wybrali , albo wybieracie Europie lub pozostaniecie jedyną czerwoną plamą na bałkanach .

Zaraz tam ultimatum... Zwyczajna propozycja politycznego dilu. Serbowie najwyraźniej okazują się pragmatyczni - może i mają do Rosji sentyment, ale nie będą kłaść głowy pod topór za międzynarodowego pariasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sięga już naprawdę głęboko. Komentarz z jednej z grup na FB:

"Mam nadzieję że słowa tej osoby przejdą bez echa , nie chcemy wojny z Rosją już dość tych tematów przekraczania czerwonych linii itp . Logiczna rzeczą jest że Rosja nie odpuści całości terytorium które zdobyła ktoś powinien w końcu usiąść do stołu i postarac się wypracować jakiś kompromis . Rację miał Macron mówiąc że coś Rosja musi dostać wtedy posypała się lawina krytyki na niego dziś widzę że miał rację . Polska też straciła lwów i kresy , nie mówię że to super sprawiedliwe ale już dość tej wojny i ryzyka jej eskalacji"

Konto prawdziwego Polaka Katolika z dziada pradziada, ze zdjęciami ukradzionymi z profilu mojego znajomego którego znam osobiście i z którym wczoraj rozmawiałem przez telefon, w życiu by czegoś takiego nie napisał. JEst sposób żeby z tymi moskiewskimi kurwiami jakoś walczyć inaczej niż przy pomocy 5.56? Można to gdzieś zgłaszać? Przecież to w żywe robota gnojów z Olgino, jest tego cała masa w social mediach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cypis napisał:

A może Tusk jako wysłannik UE pojechał z jakimś ultimatum dla Serbii , żeby wybrali , albo wybieracie Europie lub pozostaniecie jedyną czerwoną plamą na bałkanach .

Vuczić nie pojechał na spotkanie grupy BRICS w rosji dlatego że przyjechał do niego Tusk z ultimatum UE? Eee ... chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie