Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie c.d.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

 

Obudziła mnie żona, bo ja w stoperach ;) A ją hałas lotniczy - nieźle grzmocili od ok. 06:30 - widoczna na czystym niebie para F-16 w luźnym szyku zatoczyła kilkanaście szerokich kółek na jakichś 3000-4000 metrach nad naszym miejscem postoju.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachid wleciał 25 km w głąb Polski, w rejonie mci Tyszowce.

Obiekt przekroczył granice Polski mniej więcej na wysokości miasta ukraińskiego Czerwonogród. Ze względu na warunki atmosferyczne nie byłem w stanie wydać komendy do jego zwalczania, ze względu na brak spełnienia procedur - dodał.

 

Wojskowy przekazał, że obecnie trwają intensywne poszukiwania w gminie Tyszowce, około 25 kilometrów na południe od miejscowości Hrubieszów.

 

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-08-26/rosyjski-dron-nad-polska-taki-mogl-byc-jego-cel-sprawdzamy/

 

 

Kompromitacja!
jakie k*rwa warunki atmosferyczne?
mam przysłać zdjęcie stąd?
100% blue sky od nocy!!!

Jestem w okolicy mci Wożuczyn. Obudziły mnie F-16 latające nade mną na ok. 3000 metrów, robiły koła w granicach Rachanie- Tyszowce - Łaszczów. Wisieli nade mną od ok. 6:30 do po 7. Detonacji żadnej nie było.

teraz lata śmigłowiec w oddali gdzieś nad Tyszowcami właśnie

pozdrawiam z miejsca panie Klisz!

M.

 

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, beaviso napisał:

Szachid wleciał 25 km w głąb Polski, w rejonie mci Tyszowce.

Obiekt przekroczył granice Polski mniej więcej na wysokości miasta ukraińskiego Czerwonogród. Ze względu na warunki atmosferyczne nie byłem w stanie wydać komendy do jego zwalczania, ze względu na brak spełnienia procedur - dodał.

 

 

 

Takie a nie inne są procedury, jest to wiedza ogólnie dostępna. Nie zmieniono ich pomimo wojny i kolejnych incydentów. Kto jest władny to uczynić- sejm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Самый массированный и самый дорогой авиаобстрел. Россия потратила на ракетную атаку по Украине 26 августа $1,2-1,3 млрд, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie